Kaip Vilniaus nukeliauti iki Balsiai naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Balsiai?

Artimiausios stotelės prie Balsiai yra:

  • Balsiai yra už 837 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Balsiai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Balsiai: 66.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Balsiai Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Balsiai Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Balsiai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Balsiai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Balsiai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Balsiai.

Iki Balsiai galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 66

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Balsiai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Balsiai lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Balsiai, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Balsiai su programėle!