Kaip Vilnius nukeliauti iki Borsch naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Borsch (Vilnius) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Borsch iš Respublikinė Tuberkuliozės Ir Infekcinių Ligų Universitetinė Ligoninė, Santariškių Stacionaras viešuoju transportu?

Kiek užtrunka nuvykti į Borsch iš Respublikinė Tuberkuliozės Ir Infekcinių Ligų Universitetinė Ligoninė, Santariškių Stacionaras, naudojantis Autobusas?

  • Naudojant Autobusas - 1G kelionė iš Respublikinė Tuberkuliozės Ir Infekcinių Ligų Universitetinė Ligoninė, Santariškių Stacionaras iki Borsch užtrunka 42 min

Kokios stotelės arčiausiai Borsch?

  • Artimiausios stotelės prie Borsch yra:
    • Algirdo St. yra už 329 metrai , 5 minučių pėsčiomis
    • Taraso Ševčenkos St. yra už 384 metrai , 6 minučių pėsčiomis
    • Mikalojaus Konstantino Čiurlionio St. yra už 471 metrai , 7 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Borsch?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Borsch?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Galvojate, kaip patekti į Borsch Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Borsch su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Borsch realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Borsch? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Algirdo St.; Taraso Ševčenkos St.; Mikalojaus Konstantino Čiurlionio St..

Iki Borsch galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 22, 3G, 73; Troleibusas: 14, 6.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Borsch lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Borsch lengva, dėl ko daugiau kaip 250 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Borsch

Artimiausios stotelės prie Borsch Vilnius mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Borsch Vilnius mieste Troleibusas stotelės, esančios arčiausiai Borsch Vilnius mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku