Kaip Vilnius nukeliauti iki Galgiai naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti


Kaip Vilnius patekti į Galgiai su Autobusas arba Troleibusas

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Galgiai?

  • Artimiausios stotelės prie Galgiai yra:
    • Galgiai yra už 97 metrai , 2 minučių pėsčiomis
    • Purienų St. yra už 635 metrai , 9 minučių pėsčiomis
    • Vakario St. yra už 750 metrai , 10 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Galgiai?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2200 miestų 80+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Galgiai, Vilnius, Lietuva.

Neieškote Galgiai? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilnius stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Galgiai.

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Galgiai su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Galgiai: Galgiai; Purienų St.; Vakario St..

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Galgiai - Autobusas: 18.

Patekimas iki Galgiai ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 170 milijonų vartotojų, įskaitant Vilnius gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Galgiai
Galgiai Galgiai – kaimas Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje, prie rytinės Vilniaus miesto ribos (vakarinė kaimo dalis prijungta prie miesto). 3 seniūnaitijos. Veikia lietuviškas Lavoriškių pagrindinės mokyklos Galgių skyrius, paštas (LT-13001), Kairėnų biblioteka. Galgius aptarnauja VVT – 18 nr. autobusas (Galgių, Vakario st.).
Kaip pateikti į Galgiai viešuoju transportu - Apie vietovę

Artimiausios stotelės prie Galgiai Vilnius mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku