Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Helena naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

  • Kokios stotelės arčiausiai Helena?

    Artimiausios stotelės prie Helena yra:

    • Vakario St. yra už 842 metrai , 11 minučių pėsčiomis.
  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Helena?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Helena: 18.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Helena Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Helena Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Helena su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Helena realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Helena? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vakario St..

Iki Helena galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 18

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Helena lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Helena lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Helena

Artimiausios stotelės prie Helena Vilnius mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Helena Vilnius mieste

Lengviau nuvykti iki Helena su programėle!