Skip to main content

Kaip Vilnius nukeliauti iki Humana naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Kelio nurodymai į Humana (Vilnius) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Humana

Kaip patekti į Humana naudojant Autobusas?

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Humana?

  Artimiausios stotelės prie Humana yra:

  • Latvių St. yra už 33 metrai , 1 minučių pėsčiomis.
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Humana?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Humana: 11, 30, 59, 69.

 • Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Humana?

  Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Humana: 1, 7.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Humana Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Humana Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Humana su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Humana realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Humana? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Latvių St..

Iki Humana galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 11, 30, 59, 69 Troleibusas: 1, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Humana lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Humana lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Humana
Lengviau nuvykti iki Humana su programėle!