Kaip Vilniaus nukeliauti iki IKI Saulėtekis naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai IKI Saulėtekis?

Artimiausios stotelės prie IKI Saulėtekis yra:

  • Vilniaus Universitetas yra už 744 metrai , 10 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie IKI Saulėtekis?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie IKI Saulėtekis: 4G, 5G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie IKI Saulėtekis?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie IKI Saulėtekis: 10, 14, 2.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki IKI Saulėtekis Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į IKI Saulėtekis Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki IKI Saulėtekis su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki IKI Saulėtekis realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į IKI Saulėtekis? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vilniaus Universitetas.

Iki IKI Saulėtekis galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 4G, 5G Troleibusas: 10, 14, 2

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki IKI Saulėtekis lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į IKI Saulėtekis lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

IKI Saulėtekis, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki IKI Saulėtekis su programėle!