Kaip Vilniaus nukeliauti iki Jonažolių G. 6 naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Jonažolių G. 6?

Artimiausios stotelės prie Jonažolių G. 6 yra:

  • Jonažolių St. yra už 774 metrai , 11 minučių pėsčiomis.
  • Lazdynų Ligoninė yra už 841 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Jonažolių G. 6?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Jonažolių G. 6: 116, 49, 69.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Jonažolių G. 6 Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Jonažolių G. 6 Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Jonažolių G. 6 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Jonažolių G. 6 realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Jonažolių G. 6? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Jonažolių St.; Lazdynų Ligoninė.

Iki Jonažolių G. 6 galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 116, 49, 69.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Jonažolių G. 6 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Jonažolių G. 6 lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Jonažolių G. 6, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Jonažolių G. 6 su programėle!