Kaip Vilniaus nukeliauti iki Kalvarijos naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Kalvarijos (Vilniaus) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Kalvarijos iš VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (Greitosios pagalbos ligoninė) viešuoju transportu?

  • Naudojant Autobusas - 55 kelionė iš VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (Greitosios pagalbos ligoninė) iki Kalvarijos užtrunka 45 min

Kiek užtrunka nuvykti į Kalvarijos iš VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (Greitosios pagalbos ligoninė), naudojantis Autobusas?

  • Naudojant Autobusas - 55 kelionė iš VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (Greitosios pagalbos ligoninė) iki Kalvarijos užtrunka 45 min

Kokios stotelės arčiausiai Kalvarijos?

  • Artimiausios stotelės prie Kalvarijos yra:
    • Kalvarijos yra už 162 metrai , 3 minučių pėsčiomis
    • Rugių St. yra už 340 metrai , 5 minučių pėsčiomis
    • Seminarija yra už 479 metrai , 7 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Kalvarijos?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Kurie viešojo transporto maršrutai važiuoja šalia Kalvarijos, Vilniaus, Lietuva ir stoja šalia manęs?

Moovit padeda jums rasti greičiausią kelią ir naujausią tvarkaraštį maršrutams, kurie stoja šalia Kalvarijos. Moovit rodo artimiausias stoteles ir stotis. Peržiūrėkite stotelių, esančių šalia Kalvarijos, sąrašą: Kalvarijos; Rugių St.; Seminarija.

Norite pamatyti kitus keliavimo pasirinkimus? Autobusas arba Troleibusas yra galimybės, kuriomis jūs galite pasinaudoti nuvažiavimui iki Kalvarijos. Pasirinkite iš šio maršrutų sąrašo, kurie praeina šalia jūsų paskirties taško - Autobusas: 1G, 2G, 55.

Jūs taip pat galite rasti nurodymus realiu laiku iki Kalvarijos arba peržiūrėkite artimiausias autobusų ar Autobusas arba Troleibusas stoteles šalia jūsų, atsisiųsdami Moovit programėlę.

Nereikia įsirašinėti atskirų programėlių autobusams ar traukiniams, kad sužinotumėte jų atvykimo laikus. Moovit yra vienintelė viską sujungiantį programėlė, kuri padeda nuvažiuoti ten, kur jums reikia.

Išbandykite Moovit ir pamatysite, kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus viena geriausių viešojo transporto programėlių.

Kalvarijos, Vilniaus
Kalvarijos, Vilniaus Kalvarijos – Vilniaus miesto dalis, esanti Vilniaus Jeruzalės pietuose, dešiniajame Neries krante, Verkių regioniniame parke. Į Kalvarijas iš sostinės centro veda Kalvarijų gatvė. Yra Kalvarijų Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčia ir Europoje neturintis analogų Kryžiaus kelias – Verkių Kalvarija. Veikia Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarija. Netoliese teka Baltupis (Cedronas); dešinysis Neries intakas). Verkių Kalvarija – kraštovaizdžio tipo Kryžiaus kelias, įkurtas 1662–1669 m. ir unikalus savo stočių skaičiumi: 22 mūrinės koplyčios, 7 mediniai vartai, medinis tiltas – koplytėlė ir aukštai ant kalno iškilusi vėlyvojo baroko stiliaus Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčia (pastatyta 1772 m.).
Kaip pateikti į Kalvarijos viešuoju transportu - Apie vietovę

Artimiausios stotelės prie Kalvarijos Vilniaus mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Kalvarijos Vilniaus mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku