Kaip Vilniaus nukeliauti iki Kazbėjų St. naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Kazbėjų St. (Vilniaus) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Kazbėjų St.?

  • Artimiausios stotelės prie Kazbėjų St. yra:
    • Kazbėjų St. yra už 61 metrai , 1 minučių pėsčiomis
    • Vilniaus Pergalė yra už 316 metrai , 5 minučių pėsčiomis
    • Vokės St. yra už 448 metrai , 6 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Kazbėjų St.?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Kazbėjų St., Vilniaus, Lietuva.

Neieškote Kazbėjų St.? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilniaus stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Kazbėjų St..

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Kazbėjų St. su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Kazbėjų St.: Kazbėjų St.; Vilniaus Pergalė; Vokės St..

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Kazbėjų St. - Autobusas: 25.

Patekimas iki Kazbėjų St. ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 250 milijonų vartotojų, įskaitant Vilniaus gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Kazbėjų St., Vilniaus
Kazbėjų St., Vilniaus Kazbėjų tiltas – Senajame Gardino plente esantis vieno tarpatramio santvarinis tiltas per Vokę. Pavadinimas kilęs nuo apie 1,3 km į vakarus esančio Kazbėjų kaimo. Rytinėje pusėje nuo tilto įsikūrusi Naujakiemio gyvenvietė. Greta jo įrengta poilsio zona. Tiltas vienpusio eismo, kol nebuvo 2018 m. kovo mėn. uždarytas transportui, eismas buvo ribojamas iki 3 tonų ir 3 metrų aukščio automobiliams. Jo važiuojamoji dalis ir šaligatviai – mediniai.
Kaip pateikti į Kazbėjų St. viešuoju transportu - Apie vietovę

Artimiausios stotelės prie Kazbėjų St. Vilniaus mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku