Kaip Vilnius nukeliauti iki Mokslininkų St. naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Mokslininkų St. iš VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (Greitosios pagalbos ligoninė) viešuoju transportu?

Kiek užtrunka nuvykti į Mokslininkų St. iš VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (Greitosios pagalbos ligoninė), naudojantis Autobusas?

Kokios stotelės arčiausiai Mokslininkų St.?

  • Artimiausios stotelės prie Mokslininkų St. yra:
    • Mokslininkų St. yra už 32 metrai , 1 minučių pėsčiomis
    • Bajorų Miškas yra už 498 metrai , 7 minučių pėsčiomis
    • Bajorai yra už 854 metrai , 11 minučių pėsčiomis
    • Bajorų Sodai yra už 968 metrai , 13 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Mokslininkų St.?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 86+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Mokslininkų St., Vilnius, Lietuva.

Neieškote Mokslininkų St.? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilnius stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Mokslininkų St..

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Mokslininkų St. su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Mokslininkų St.: Mokslininkų St.; Bajorų Miškas; Bajorai; Bajorų Sodai.

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Mokslininkų St. - Autobusas: 34, 50, 57.

Patekimas iki Mokslininkų St. ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 300 milijonų vartotojų, įskaitant Vilnius gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Mokslininkų St.
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku