Kaip Vilniaus nukeliauti iki NØRDIKA naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai NØRDIKA?

Artimiausios stotelės prie NØRDIKA yra:

  • Vikingų Slėnis yra už 231 metrai , 4 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie NØRDIKA?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie NØRDIKA: 1, 2, 88.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki NØRDIKA Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į NØRDIKA Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki NØRDIKA su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki NØRDIKA realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į NØRDIKA? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vikingų Slėnis.

Iki NØRDIKA galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1, 2, 88

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki NØRDIKA lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į NØRDIKA lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

NØRDIKA, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki NØRDIKA su programėle!