Skip to main content

Kaip Vilnius nukeliauti iki Panerių Policijos Nuovada naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

  • Kokios stotelės arčiausiai Panerių Policijos Nuovada?

    Artimiausios stotelės prie Panerių Policijos Nuovada yra:

    • Gariūnai yra už 709 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Panerių Policijos Nuovada?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Panerių Policijos Nuovada: 20, 29, 59.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Panerių Policijos Nuovada Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Panerių Policijos Nuovada Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Panerių Policijos Nuovada su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Panerių Policijos Nuovada realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Panerių Policijos Nuovada? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Gariūnai.

Iki Panerių Policijos Nuovada galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 20, 29, 59

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Panerių Policijos Nuovada lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Panerių Policijos Nuovada lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Panerių Policijos Nuovada
Lengviau nuvykti iki Panerių Policijos Nuovada su programėle!