Kaip Vilniaus nukeliauti iki Perlojos G. naudojantis Autobusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Perlojos G. iš Respublikinė Tuberkuliozės Ir Infekcinių Ligų Universitetinė Ligoninė, Santariškių Stacionaras viešuoju transportu?

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Perlojos G. iš Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikos, Fizinės Medicinos Ir Reabilitacijos Centras viešuoju transportu?

Kiek užtrunka nuvykti į Perlojos G. iš Respublikinė Tuberkuliozės Ir Infekcinių Ligų Universitetinė Ligoninė, Santariškių Stacionaras, naudojantis Autobusas?

Kiek užtrunka nuvykti į Perlojos G. iš Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikos, Fizinės Medicinos Ir Reabilitacijos Centras, naudojantis Autobusas?

Kokios stotelės arčiausiai Perlojos G.?

  • Artimiausios stotelės prie Perlojos G. yra:
    • Perlojos St. yra už 240 metrai , 4 minučių pėsčiomis
    • Liepkalnis yra už 587 metrai , 8 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Perlojos G.?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 86+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Reikia kelio nurodymų iki Perlojos G., Vilniaus, Lietuva?

Su Moovit tai lengva. Tiesiog įrašykite savo gatvės adresą į Moovit maršruto paiešką ir gaukite kelio nurodymus gyvai, atnaujintus tvarkaraščius ir raskite kelią su mūsų žemėlapių.

Atsisiųskite Moovit programėlę, kad pamatytumėte visas gatves ir stotelės netoli Perlojos G.. Ieškote specifinio keliavimo pasirinkimo, kad ten nukeliautumėte? Autobusas ir kiti yra pasirinkimai, kurie gali nuvežti jus į Perlojos G.. Štai maršrutai, kurie važiuoja šalia jūsų paskirtis taško - Autobusas: 58.

Ieškote alternatyvių stočių ar stotelių? Pasirinkite iš šio stočių ir stotelių sąrašo, esančių arčiausiai Perlojos G.: Perlojos St.; Liepkalnis.

Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, nes Moovit savyje sujungia visą viešąjį transportą, kas padės surasti geriausius autobusų ir traukinių atvykimo laikus. Daugiau kaip 300 milijonų vartotojų visame pasaulyje, įskaitant Vilniaus gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms. Išbandykite ir pamatykite, kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus viena geriausių viešojo transporto programėlių.

Perlojos G., Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku