Kaip Vilniaus nukeliauti iki Pušynas naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Pušynas?

  • Artimiausios stotelės prie Pušynas yra:
    • Pušynas yra už 128 metrai , 2 minučių pėsčiomis
    • Seminarija yra už 300 metrai , 4 minučių pėsčiomis
    • Kalvarijos yra už 642 metrai , 9 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Pušynas?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 86+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Pušynas, Vilniaus, Lietuva.

Neieškote Pušynas? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilniaus stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Pušynas.

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Pušynas su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Pušynas: Pušynas; Seminarija; Kalvarijos.

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Pušynas - Autobusas: 1G, 26, 2G, 36, 55, 66.

Patekimas iki Pušynas ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 300 milijonų vartotojų, įskaitant Vilniaus gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Pušynas, Vilniaus

Artimiausios stotelės prie Pušynas Vilniaus mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Pušynas Vilniaus mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku