Kaip Vilnius nukeliauti iki Rudamina naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Rudamina?

Artimiausios stotelės prie Rudamina yra:

  • Rudamina yra už 328 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Rudamina?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Rudamina: 12.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Rudamina Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Rudamina Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Rudamina su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Rudamina realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Rudamina? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Rudamina.

Iki Rudamina galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 12

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Rudamina lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Rudamina lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Rudamina

Artimiausios stotelės prie Rudamina Vilnius mieste

Lengviau nuvykti iki Rudamina su programėle!