Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Parapijoniškės naudojantis Autobusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Parapijoniškės?

  Artimiausios stotelės prie Parapijoniškės yra:

  • Draugystės St. yra už 529 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Parapijoniškės?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Parapijoniškės: 12, 16.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Parapijoniškės Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Parapijoniškės Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Parapijoniškės su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Parapijoniškės realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Parapijoniškės? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Draugystės St..

Iki Parapijoniškės galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 12, 16

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Parapijoniškės lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Parapijoniškės lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Parapijoniškės

Artimiausios stotelės prie Parapijoniškės Vilnius mieste

Lengviau nuvykti iki Parapijoniškės su programėle!