Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Salotė naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Salotė?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Salotė: 4G, 54, 75.

Salotė žemėlapis Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Salotė Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Salotė Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Salotė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Salotė realiu laiku.

Iki Salotė galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 4G, 54, 75

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Salotė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Salotė lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Salotė
Lengviau nuvykti iki Salotė su programėle!