Kaip Vilniaus nukeliauti iki Saulėtekio alėja naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Saulėtekio alėja?

Artimiausios stotelės prie Saulėtekio alėja yra:

  • Vilniaus Universitetas yra už 563 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Gedimino Technikos Universitetas yra už 637 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  • Senoji Plytinė yra už 801 metrai , 11 minučių pėsčiomis.
  • Nemenčinės Plentas yra už 882 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Saulėtekio alėja?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Saulėtekio alėja: 4G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Saulėtekio alėja?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Saulėtekio alėja: 10, 19.

Saulėtekio alėja, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Saulėtekio alėja Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Saulėtekio alėja Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Saulėtekio alėja su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Saulėtekio alėja realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Saulėtekio alėja? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vilniaus Universitetas; Gedimino Technikos Universitetas; Senoji Plytinė; Nemenčinės Plentas.

Iki Saulėtekio alėja galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 4G; Troleibusas: 10, 19.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Saulėtekio alėja lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Saulėtekio alėja lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Saulėtekio alėja, Vilniaus
Saulėtekio alėja, Vilniaus Saulėtekio alėja – gatvė Vilniuje, kurios ilgis apie 2 km. Gatvė prasideda sankryžoje su Nemenčinės pl., o baigiasi Pylimėliuose, Pylimėlių gatve. Gatvė apima Saulėtekio studentų miestelį. Gatvės pradžioje yra „Lukoil“ degalinė, kiek toliau VU, VU Tarptautinio verslo mokykla ir VGTU fakultetai, bendrabučiai, Saulėtekio slėnis, Saulėtekio stadionas, troleibusų žiedas.
Kaip pateikti į Saulėtekio alėja viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Saulėtekio alėja su programėle!