Kaip Vilniaus nukeliauti iki Suknelių Rojus naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Suknelių Rojus?

Artimiausios stotelės prie Suknelių Rojus yra:

  • Gariūnai yra už 182 metrai , 3 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Suknelių Rojus?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Suknelių Rojus: 20, 29, 59.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Suknelių Rojus Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Suknelių Rojus Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Suknelių Rojus su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Suknelių Rojus realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Suknelių Rojus? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Gariūnai.

Iki Suknelių Rojus galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 20, 29, 59.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Suknelių Rojus lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Suknelių Rojus lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Suknelių Rojus, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Suknelių Rojus su programėle!