Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Thermo Fisher Scientific naudojantis autobusas arba Troleibusas?

Žr. Thermo Fisher Scientific, Vilniaus, žemėlapyje

Kelio nurodymai į Thermo Fisher Scientific (Vilniaus) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Thermo Fisher Scientific

 • AutobusasAutobusas: 

Kaip patekti į Thermo Fisher Scientific naudojant autobusas?

Paspauskite ant autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Autobusas stotelės šalia Thermo Fisher Scientific Vilniaus

 • Fermentų St.,2 min ėjimo.,
 • Stasylų St.,13 min ėjimo.,
 • Žarijų St.,25 min ėjimo.,

Autobusasmaršrutai į Thermo Fisher Scientific Vilniaus mieste

 • 8,Žemieji Paneriai–Aukštieji Paneriai–Vaidotai,
 • 25,Žemieji Paneriai–Kazbėjų–V. A. Graičiūno g.–Vaidotai,
 • 51,Žemieji Paneriai,
 • 20,Lazdynai,
 • 62,Žemieji Paneriai,
Questions & Answers
 • Kokios stotelės arčiausiai Thermo Fisher Scientific?

  Artimiausios stotelės prie Thermo Fisher Scientific yra:

  • Fermentų St. yra už 93 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
  • Stasylų St. yra už 951 metrai , 13 minučių pėsčiomis.
  • Žarijų St. yra už 1952 metrai , 25 minučių pėsčiomis.
 • Kuris autobusas maršrutas sustoja šalia Thermo Fisher Scientific?

  25

 • Kokia artimiausia autobusas sustojimas į Thermo Fisher Scientific Vilniaus mieste?

  Artimiausia autobusas sustojimas iki Thermo Fisher Scientific Vilniaus yra Fermentų St.. Iki jos 2 min pėsčiomis.

Žr. Thermo Fisher Scientific, Vilniaus, žemėlapyje

Populiariausia pasaulyje Vilniaus miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje

Viešasis transportas iki Thermo Fisher Scientific Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Thermo Fisher Scientific Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Thermo Fisher Scientific su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Thermo Fisher Scientific realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Thermo Fisher Scientific? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Fermentų St.; Stasylų St.; Žarijų St..

Autobusas:

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Thermo Fisher Scientific lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Thermo Fisher Scientific lengva, dėl ko daugiau kaip 1.5 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Thermo Fisher Scientific Adresas: V.A. Graiciuno G. 8 gatvė Vilniaus

Thermo Fisher Scientific, Vilniaus

Keliaukite po Vilniaus, viešuoju transportu!

Dar niekada nebuvo taip paprasta keliauti po Vilniaus. Žiūrėkite išsamias nuorodas, kai keliaujate į bet kurią lankytiną vietą, gatvę ar pagrindinę viešojo transporto stotį. Žemėlapyje peržiūrėkite autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus, įspėjimus apie paslaugas ir išsamius maršrutus, kad žinotumėte, kaip tiksliai nuvykti į bet kurią Vilniaus vietą.

Keliaudami į bet kurią vietą Vilniaus mieste naudokite Moovit tiesioginius nurodymus su pranešimais apie išlipimą, kad tiksliai žinotumėte, kur ir kiek toli eiti, kiek laiko laukti savo transporto ir kiek liko stotelių. Moovit perspės jus, kai ateis laikas išlipti – nereikės nuolatos tikrinti, ar kita stotelė yra jūsų.

Svarstote, kaip naudotis viešuoju transportu Vilniaus arba kaip sumokėti už viešąjį transportą Vilniaus? Moovit viešojo transporto programėlė gali padėti jums lengvai ir už mažiausią kainą keliauti viešuoju transportu. Tai apima viešojo transporto mokesčius, bilietų kainas ir išlaidas. Ieškote Vilniaus viešojo transporto maršrutų žemėlapio? Moovit viešojo transporto programėlė rodo visus viešojo transporto žemėlapius Vilniaus su visais autobusas arba Troleibusas maršrutais ir sustojimais interaktyviame žemėlapyje.

Vilniaus turi 2 keliavimo būdų, įskaitant: autobusas arba Troleibusas, kuriuos teikia kelios transporto kompanijos, įskaitant SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus, SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Cable, Lazdijų r. sav., Lietuvos transporto saugos administracija, Panevėžio autobusų parkas, Ridvija, Kauno miesto savivaldybės administracija, UAB "Kautra", AK, Kauno miesto savivaldybės administracija, GV, AP, Kautra, PA ir Druskininkų sav..

Viešojo transporto maršrutai su stotelėmis arčiausiai Thermo Fisher Scientific Vilniaus mieste

Autobusas maršruta su stotelėmis arčiausiai Thermo Fisher Scientific Vilniaus mieste

Lengviau patekti į Thermo Fisher Scientific su...