Kaip Vilniaus nukeliauti iki Užupio gatvė 17 naudojantis Autobusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Užupio gatvė 17?

Artimiausios stotelės prie Užupio gatvė 17 yra:

  • Mickūnai yra už 623 metrai , 9 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Užupio gatvė 17?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Užupio gatvė 17: 67.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Užupio gatvė 17 Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Užupio gatvė 17 Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Užupio gatvė 17 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Užupio gatvė 17 realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Užupio gatvė 17? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Mickūnai.

Iki Užupio gatvė 17 galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 67.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Užupio gatvė 17 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Užupio gatvė 17 lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Užupio gatvė 17, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Užupio gatvė 17 su programėle!