Kaip Vilniaus nukeliauti iki Urbihop Hotel naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Urbihop Hotel?

Artimiausios stotelės prie Urbihop Hotel yra:

  • Ąžuolyno St. yra už 557 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Viršuliškės yra už 887 metrai , 12 minučių pėsčiomis.
  • Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia yra už 1056 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Urbihop Hotel?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Urbihop Hotel: 2G, 46, 5G, 7, 73.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Urbihop Hotel Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Urbihop Hotel Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Urbihop Hotel su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Urbihop Hotel realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Urbihop Hotel? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Ąžuolyno St.; Viršuliškės; Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia.

Iki Urbihop Hotel galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 2G, 46, 5G, 7, 73

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Urbihop Hotel lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Urbihop Hotel lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Urbihop Hotel, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Urbihop Hotel su programėle!