Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vašingtono Aikštė naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Vašingtono Aikštė (Vilniaus) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Vašingtono Aikštė?

  • Artimiausios stotelės prie Vašingtono Aikštė yra:
    • Kražių St. yra už 113 metrai , 2 minučių pėsčiomis
    • Lukiškės yra už 221 metrai , 3 minučių pėsčiomis
    • Juozo Tumo-Vaižganto St. yra už 235 metrai , 4 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vašingtono Aikštė?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Vašingtono Aikštė?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Vašingtono Aikštė, Vilniaus, Lietuva.

Neieškote Vašingtono Aikštė? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilniaus stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Vašingtono Aikštė.

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Vašingtono Aikštė su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Vašingtono Aikštė: Kražių St.; Lukiškės; Juozo Tumo-Vaižganto St..

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Vašingtono Aikštė - Autobusas: 22, 3G, 40, 43, 56; Troleibusas: 10, 4.

Patekimas iki Vašingtono Aikštė ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 250 milijonų vartotojų, įskaitant Vilniaus gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Vašingtono Aikštė, Vilniaus
Vašingtono Aikštė, Vilniaus Vilniaus Vašingtono aikštė (Vašingtono skveras) yra Vilniaus miesto centre, šalia Lukiškių aikštės ir Baltojo tilto. Šis pavadinimas suteiktas 1996 m. Lietuvoje apsilankius JAV valstybės sekretorei Madeleine Albright. Ta proga prie aikštės fontano (vieno seniausių Vilniuje) buvo pastatytas Lietuvos ir Amerikos draugystės atminimo akmuo. 2010 m. aikštėje atidengta atminimo lenta, kurioje lietuvių ir anglų kalbomis iškaltas laikinai valstybės sekretoriaus pareigas ėjusio Sumner Welles 1940 m. liepos 23 d. oficialus Valstybės departamento pareiškimas.Dalis vietos gyventojų, anksčiau gyvenę Tumo–Vaižganto gatvėje, buvo pasipiktinę vienašališku Vilniaus savivaldybės sprendimu dėl šio pavadinimo suteikimo kai kuriems lietuvių klasiko vardu vadintiems adresatams.
Kaip pateikti į Vašingtono Aikštė viešuoju transportu - Apie vietovę

Artimiausios stotelės prie Vašingtono Aikštė Vilniaus mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Vašingtono Aikštė Vilniaus mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku