Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos (Vilniaus) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos?

Artimiausios stotelės prie Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos yra:

  • Molėtų Plentas yra už 426 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Jeruzalė yra už 1023 metrai , 14 minučių pėsčiomis.
  • Chemijos Institutas yra už 1110 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos: 1G, 2G, 55.

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Molėtų Plentas; Jeruzalė; Chemijos Institutas.

Iki Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 2G, 55

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, Vilniaus
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, Vilniaus Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos – viena iš didžiausių gydymo įstaigų Lietuvoje. VUL Santaros kliniką sudaro 12 korpusų, kuriuose veikia 34 įvairių specializacijų centrai ir skyriai (dermatovenerologijos, šeimos medicinos, pulmonologijos ir alergologijos, neurologijos ir t. t.). Į klinikos planą įeina, vaikų ligoninė, valstybinis patologijos centras, jungtinis inovatyvios medicinos centras bei nacionalinis vėžio institutas.
Kaip pateikti į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Artimiausios stotelės prie Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos Vilniaus mieste

Lengviau nuvykti iki Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinik… su programėle!