Kaip Vilniaus nukeliauti iki Santariškės st. naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Santariškės st.?

Artimiausios stotelės prie Santariškės st. yra:

  • Molėtų Plentas yra už 329 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Jeruzalė yra už 913 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Santariškės st.?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Santariškės st.: 1G, 2G, 55, 69.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Santariškės st. Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Santariškės st. Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Santariškės st. su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Santariškės st. realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Santariškės st.? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Molėtų Plentas; Jeruzalė.

Iki Santariškės st. galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 2G, 55, 69

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Santariškės st. lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Santariškės st. lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Santariškės st., Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Santariškės st. su programėle!