Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vilnius-Marijampolė naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Vilnius-Marijampolė?

Artimiausios stotelės prie Vilnius-Marijampolė yra:

  • Dieveniškių St. yra už 185 metrai , 3 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilnius-Marijampolė?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vilnius-Marijampolė: 3, 41, 42.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Vilnius-Marijampolė Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Vilnius-Marijampolė Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilnius-Marijampolė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilnius-Marijampolė realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilnius-Marijampolė? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Dieveniškių St..

Iki Vilnius-Marijampolė galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3, 41, 42.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilnius-Marijampolė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilnius-Marijampolė lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilnius-Marijampolė, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Vilnius-Marijampolė su programėle!