קו 10
חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון קרית אריה/החרש ומסתיים בדרך מנחם בגין/קופת חולים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים (39 תחנות)
חניון קרית אריה/החרש
יגיע כפיים/הפסגות
אבשלום גיסין/משה דיין
ת.רק''ל שחם/משה דיין
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
בית חולים שניידר
ארלוזורוב/צה''ל
חיים ארלוזורוב/הרצפלד
פרנקפורטר/טרומפלדור
ההסתדרות/רוטשילד
הסתדרות/חיים עוזר
וולפסון/עירייה
דוד וולפסון/ליפה ויניצקי
וולפסון /עין גנים
דוד וולפסון/א.ד.גורדון
א.ד. גורדון/עמיצור אברהם
ירושלים/א.ד. גורדון
הותיקים/ברנר
דוד רמז/כיכר אגוז
דוד רמז/כיכר דולב
דוד רמז/כיכר הדס
דוד רמז/משעול גומס
דוד רמז/דוד בדר
הותיקים/דוד רמז
ברנר/מסריק
ברנר/יבנה
אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג
ד''ר וייסבורג/מסריק
שכונת קריית אלון/ירושלים
ירושלים/גורדון
הרב עובדיה יוסף/יקותיאל אדם
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
דרך מנחם בגין/השופר
ספרייה/מנחם בגין
דרך מנחם בגין/ויינברגר
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך בגין/אברהם ריין
ד. מנחם בגין/בי''ס בית יעקב
דרך מנחם בגין/קופת חולים
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-10:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 10 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 10 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים
לוח זמנים של קו 10
קו 10 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 10:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:00 - 23:30 | 20 - 45 |
ב׳ | 10:00 - 23:30 | 20 - 45 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 10:00 - 23:30 | 20 - 45 |
ה׳ | 10:00 - 23:30 | 20 - 45 |
ו׳ | 10:00 - 15:30 | 30 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ חניון קרית אריה/החרש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
10 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 10 היא חניון קרית אריה/החרש והתחנה האחרונה היא דרך מנחם בגין/קופת חולים.
קו 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 45 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 35א - הבושם/האומן-אשדוד<->תרשיש/ספיר-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 315 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 38א - פינס/שדרות בן גוריון-גדרה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים
- 22 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 34 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20/ לוח זמנים
- 89 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-10/ לוח זמנים
- 91 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 351 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 287 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 83 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->שיטה/שיקמה-שדי חמד-10/ לוח זמנים