Autobusas - 134N

134N

Kamppi-Niittykumpu (M)-Espoon keskus-Suvela-Tuomarila

HSL

134N autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

134N autobusas (Kryptis: Tuomarila) turi 35 stotelės išvyksta iš Kamppi (Lähiliikenneterminaali) ir keliauja iki Tahkokuja.

134N autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:22 ir baigia 05:13. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 134N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Tuomarila

Kamppi (Lähiliikenneterminaali) Kampinkuja 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Lapinrinne Lapinrinne 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Länsiväylä Porkkalankatu 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Aamutie Middagsgränden 4, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Päiväntaite Piispansilta, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Auringonkatu Päivänsäteenkuja 4, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kuunsilta 2B Kääntöpiiri, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puolarmetsänkatu Finnoontie 29, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puolarmäki Finnoontie 37c, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kukkumäki Finnoontie 57a, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Söderskog Finnovägen 73, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Espoon Keskus Asemakuja 2, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kirstinmäki Kirstintie 7, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Joupinmäki Kirstivägen 28, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Joupinkallio Jofsparken 1, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Pitkänotko Pitkännotkontie 9a, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Tahkokuja Kaksoiskiventie 4, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

134N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 134N autobusas?

134N autobusas pradeda darbą 00:22 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 134N autobusas baigia darbą?

134N autobusas baigia darbą 04:22 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 134N autobusas?

Kada atvyksta Kamppi-Niittykumpu (M)-Espoon keskus-Suvela-Tuomarila Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Kamppi-Niittykumpu (M)-Espoon keskus-Suvela-Tuomarila Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

134N autobusas stotelių sąrašas

Kamppi (Lähiliikenneterminaali) • Lapinrinne • Länsiväylä • Hanasaari • Karhusaarensolmu • Tapiolansolmu • Niittysilta • Niittykumpu (M) • Haltila • Aamutie • Päiväntaite • Meteorinsilta • Auringonkatu • Kuunsilta • Kuunkatu • Kalliolähde • Holmankorpi • Puolarmetsä • Puolarmetsänkatu • Puolarmäki • Kukkumäki • Kantokaski • Söderskog • Lugnet • Kiltakallio • Samaria • Espoon Keskus • Valapuisto • Kirstinmäki • Kirstin Koulu • Joupinmäki • Joupinkallio • Ylämäentie • Pitkänotko • Tahkokuja

134N autobusas gatvių sąrašas

Kampinkuja 1 • Lapinrinne 2 • Porkkalankatu 1 • Middagsgränden 4 • Piispansilta • Olarinkatu • Päivänsäteenkuja 4 • 2B Kääntöpiiri • Finnoontie 29 • Finnoontie 37c • Finnoontie 57a • Finnoontie • Finnovägen 73 • Jalavakuja 4 • Kiltakuja • Hälsogränden 2 • Asemakuja 2 • Valakuja 2 B • Kirstintie 7 • Kirstintie • Kirstivägen 28 • Jofsparken 1 • Sunankaari • Pitkännotkontie 9a • Kaksoiskiventie 4

134N autobusas tvarkaraštis

134N autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:22 - 05:13

Pirmadienis 00:22 - 05:13
Antradienis 00:22 - 05:13
Trečiadienis 00:22 - 05:13
Ketvirtadienis 00:22 - 05:13
Penktadienis 00:22 - 05:13
Šeštadienis 00:22 - 04:22
Sekmadienis 00:22 - 04:22
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2200 miestų 80+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 134N autobusas maršruto sustojimas yra Kamppi (Lähiliikenneterminaali), o paskutinys - Tahkokuja. 134N (Kryptis: Tuomarila) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 134N turi 35 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 34 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 170 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 134N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 134N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

134N šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

134N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 134N autobusas?

134N autobusas pradeda darbą 00:22 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 134N autobusas baigia darbą?

134N autobusas baigia darbą 04:22 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 134N autobusas?

Kada atvyksta Kamppi-Niittykumpu (M)-Espoon keskus-Suvela-Tuomarila Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Kamppi-Niittykumpu (M)-Espoon keskus-Suvela-Tuomarila Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku