843-linja
Itäkeskus–Söderkulla–Kalkkiranta
HSL
HSL 843 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
843-bussilla (Itäkeskus(M)) on 50 pysäkkiä alkaen asemalta Kalkkiranta ja päättyen asemalle Itäkeskus.
Valitse alta mikä tahansa 843-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Itäkeskus(M) (50 pysäkkiä)
Kalkkiranta
Kassivikintie
Nikolsbergantie
Linnäsintie
Lisebergintie
Nuottakodantie
Salpar Skola
Rantatie
Meriläntie
Jontas
Olofs
Hangelbyn Paloasema
Hangelby
Pähkinälehto
Miilin Terminaali
Söderkulla
Kallbäck
Joensuu
Hitåntie
Knaperbacka
Alvallantie
Vaakkola
Ahtelantie
Västerskog
Katajakallio
Vesterbacka
Katrineholm
Majvik
Sopukka
Storören
Korsnäsintie
Knutersintie
Karhusaarentie
Östersundom 2
Östersundom
Talosaarentie
Vikkulla 2
Vikkulla
Westerkulla
Fallpakka
Mellunmäentie
Uussillantie
Linnanherrantie
Riskutie
Karhulantie
Puotila (M)
Vanhanlinnantie
Korsholmantie
Puotinharju
Itäkeskus
843 UKK
Mihin aikaan 843 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 843 bussi -pysäkillä klo 09:25 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko.
Mihin aikaan 843 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 843 bussi -pysäkillä klo 16:29 päivnä torstai, perjantai.
Milloin 843 bussi saapuu?
Milloin Itäkeskus–Söderkulla–Kalkkiranta bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Itäkeskus–Söderkulla–Kalkkiranta bussi aikataulut.
Onko lähelläni 843 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 843 bussi pysäkki.
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 843 (asemalta Kalkkiranta), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 843 (Itäkeskus(M)) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
843 -linjan bussi-maksu
HSL 843 (Itäkeskus(M)) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL:n viralliselta verkkosivustolta.
843 (HSL)
843-bussin ensimmäinen pysäkki on Kalkkiranta ja viimeinen pysäkki on Itäkeskus. 843 (Itäkeskus(M)) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 843 -linjalla on 50 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 38 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 843-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 843-bussi-linjalle.
Linjojen 843 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 843 (Itäkeskus(M)) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 843 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 843, Helsinki
843 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 787K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 169 - Espoon keskus-Suvela/ Aikataulu
- 203 - Leppävaara-Uusmäki/ Aikataulu
- 236V - Leppävaara-Viherlaakso-Koskelo-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 718A - Rautatientori-Nissas-Sotunki/ Aikataulu
- 61 - Rautatientori-Pukinmäki-Tapaninkylä/ Aikataulu
- 701 - Viikki-Pihlajamäki-Malmi-Suutarila-Siltamäki/ Aikataulu
- 542 - Soukanniemi-Soukka(M)-Espoonl.(M)-Kivenl.(M)-Espoon k.-Jorvi/ Aikataulu
- 24 - Kamppi-Seurasaari/ Aikataulu
- 246KT - Espoon keskus-Kellonummi-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 817 - Vuosaari(M)-Kallahti-Ramsinniemi/ Aikataulu
- 914 - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Bocksintie/ Aikataulu
- 787B - Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 16 - Rautatientori-Korkeasaari/ Aikataulu
- 987T - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpää/ Aikataulu
- 192M - (Inkoo-)Länsiväylä-Kamppi/ Aikataulu
- 984 - Hindsby (Knuters)-Nikkilä-Talma/ Aikataulu
- 915A - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 275 - Leppävaara-Nihtisilta-Turunväylä-Veikkola/ Aikataulu
- 86N - Rautatientori-Kulosaari-Herttoniemi-Santahamina/ Aikataulu