קו 15
כרמיאל←בית ג'ן
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 15 (כרמיאל←בית ג'ן) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כרמיאל/רציפים ומסתיים בבית ג'ן 1.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כרמיאל←בית ג'ן (48 תחנות)
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
החרושת/העמק
החרושת/המלאכה
החרושת/חשמל
החרושת/בית עלמין
צומת מעלה כמון/כביש 85
מסעף שזור
צומת סאג'ור
צומת ראמה
כניסה לשכונה מזרחית
בית ספר חקלאי
דרך בית ג'ן
שכונה עילית א
כביש המראה
חרשים
בית עלמין
קופת חולים מאוחדת
הטאבון
בית ג'ן 13
בית ג'ן 14
שכונת ח'אלת אל ג'ב
בית ג'ן 15
כמאל ג'ונבלאט/אלריאן
כמאל ג'ונבלאט/אלמרואני
כמאל ג'ונבלאט/אלסנובר
מלונית האטרקציות
אל רויס
קונדיטוריה
חומרי בנין
מועצה מקומית
קבלאן א
בית ספר ג'
קבלאן ב
עץ התות
ראס אל טלעה ח'אלת עמירה
בית ג'אן פנימי
אל פוקרה
בית ג'ן 7
מרכז מורשת הדרוזים
בית ג'ן 16
בית ג'ן 8
בית ג'ן 9
בית ג'ן 10
בית ג'ן 11
חיילים משוחררים
בית ג'ן 12
מסעדת אלשריף
בית ג'ן 1
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו כרמיאל←בית ג'ן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כרמיאל←בית ג'ן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (כרמיאל←בית ג'ן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כרמיאל←בית ג'ן (כרמיאל←בית ג'ן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 23:30 | 40 - 95 |
ב׳ | 08:00 - 23:30 | 40 - 95 |
ג׳ | 08:00 - 23:30 | 130 - 175 |
ד׳ | 08:00 - 23:30 | 40 - 95 |
ה׳ | 08:00 - 23:30 | 40 - 95 |
ו׳ | 08:00 - 17:00 | 50 - 90 |
ש׳ | 19:30 - 23:30 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ ת. רכבת כרמיאל/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (כרמיאל←בית ג'ן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (כרמיאל←בית ג'ן) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
15 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 15 היא ת. רכבת כרמיאל/רציפים והתחנה האחרונה היא בית ג'ן 1.
קו 15 (כרמיאל←בית ג'ן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (כרמיאל←בית ג'ן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 14 - בית עלמין-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 148 - בר יוחאי-בר יוחאי<->מזכירות-כלנית-1#/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11תרדיון ↔ טל-אל/ לוח זמנים
- 91 - מעונות הסטודנטים/הנשיא-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-14/ לוח זמנים
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 44 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעדת אלשריף-בית ג'ן-1#/ לוח זמנים
- 93 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->בית ספר מאר אליאס-אעבלין-2א/ לוח זמנים
- 12 - קניון/הגליל-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 92 - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->כיכר הדלי-צפת-1#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1א/ לוח זמנים
- 167 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מגרש ספורט/סוועאד-סואעד חמרייה-1ב/ לוח זמנים
- 48 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ך/ לוח זמנים