קו 17
בית ברל←כפר סבא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 17 (בית ברל←כפר סבא) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת בית ברל ומסתיים בתחנת רכבת נורדאו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ברל←כפר סבא (21 תחנות)
מכללת בית ברל
אולם ספורט/בית ברל
בית ברל/מדרשה לאומנות
בי''ס עמי אסף
מזכירות ניר אליהו
צומת בית ברל
צומת צופית
צומת גן חיים
טשרניחובסקי/כנפי נשרים
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
טשרניחובסקי/לילנבלום
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/גולומב
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן
נורדאו/שועלי שמשון
תחנת רכבת נורדאו
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-12:45 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו בית ברל←כפר סבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ברל←כפר סבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (בית ברל←כפר סבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ברל←כפר סבא (בית ברל←כפר סבא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 17 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 17 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו 17 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:00 - 21:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 21:20 | 25 - 99 |
ב׳ | 07:00 - 17:40 | 25 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 21:20 | 25 - 99 |
ה׳ | 07:00 - 21:20 | 25 - 99 |
ו׳ | 07:55 - 12:45 | 45 - 65 |
ש׳ | 21:15 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ מכללת בית ברל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (בית ברל←כפר סבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (בית ברל←כפר סבא) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
17 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 17 היא מכללת בית ברל והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת נורדאו.
קו 17 (בית ברל←כפר סבא) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (בית ברל←כפר סבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
17 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 8 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 37 - בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-2#
- 23 - מכללת בית ברל-בית ברל<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 469 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 348 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 623 - החוף הירוק-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 13 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 371 - צומת פלוגות למזרח-קרית גת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-11
- 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 377 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 343 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 614 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 12 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 61 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->קניון ג'י/וייצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 605 - דרך רזיאל/הרב ריינס-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 142 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בא''ח 84 גבעתי-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים