קו 2
בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס יצחק רבין/ברקת ומסתיים בבית ספר אלונים/הבנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים (21 תחנות)
בי''ס יצחק רבין/ברקת
דרך הנדיב/החלוץ
דרך הנדיב/דרך פיק''א
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך למרחב/המעלה
דרך למרחב/הבוטנים
בית ספר ישורון/הבוטנים
דרור/הדרים
דרור/שלומציון המלכה
חלוצים/דרך פיק''א
חלוצים/מגד
מעיין/פלג
פאר/תחכמוני
חבצלת/שדרות קק''ל
הדקלים/חבצלת
בי''ס יצחק רבין/ברקת
הדקלים/תמר
דרך פיק''א/יהודה הלוי
דרך הנדיב/דרך פיק''א
בית ספר אלונים/הבנים
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-12:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-13:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 12:55 - 13:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:55 - 13:50 | 55 |
ב׳ | 12:55 - 13:50 | 55 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 12:55 - 13:50 | 55 |
ה׳ | 12:55 - 13:50 | 55 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ בי''ס יצחק רבין/ברקת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
2 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 2 היא בי''ס יצחק רבין/ברקת והתחנה האחרונה היא בית ספר אלונים/הבנים.
קו 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 88 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 84 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 143 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-19/ לוח זמנים
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->הרבי מלובאוויטש/הרב עובדיה יוסף-דימונה-19/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים