26 maršrutas
Atgimimo aikštė - Radailiai - Eketė
AP
AP 26 autobusas maršruto tvarkaraštis ir stotelės (Atnaujinta)
26 autobusas (Eketė) turi 16 stotelės išvyksta iš Savivaldybės St. ir keliauja iki Eketės St..
Pasirinkite bet kokį 26 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.
Kryptis: Eketė (16 stotelė)
Savivaldybės St.
Menų Fakulteto St.
Skulptūrų Parko St.
Viaduko St.
Liepų St.
Paupių St.
Jaunystės St.
Gindulių St.
Pakrantės St.
Mazūriškių St.
Lenkviečių St.
Stonės St.
Beržyno St.
Radailių St.
Urbikių St.
Eketės St.
26 D.U.K
Kokiu laiku pradeda darbą 26 autobusas?
Paslaugos 26 autobusas pradeda darbą 05:27 pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis.
Kokiu laiku 26 autobusas baigia darbą?
Paslaugos 26 autobusas baigia darbą 18:21 sekmadienis, šeštadienis.
Kokiu laiku atvyksta 26 autobusas?
Kada atvažiuoja Atgimimo aikštė - Radailiai - Eketė Autobusas? Peržiūrėti atvykimo laikus gyvai atvykimo laikų peržiūrai gyvai ir peržiūrėkite visą Atgimimo aikštė - Radailiai - Eketė Autobusas maršruto tvarkaraštį, kuris artimiausias jūsų buvimo vietai.
Ar šalia manęs yra 26 autobusas sustojimas?
Spauskite čia norint peržiūrėti artimiausią 26 autobusas sustojimas.
26 autobusas tvarkaraštis
26 autobusas maršrutas veikia kiekvieną dieną. Reguliarios tvarkaraščio valandos: 05:27 - 18:55
Diena | Darbo valandos | Dažnis (Minutės) |
---|---|---|
Pir | 05:27 - 18:55 | 47 |
Ant | 05:27 - 18:55 | 47 |
Tre | 05:27 - 18:55 | 47 |
Ket | 05:27 - 18:55 | 47 |
Pen | 05:27 - 18:55 | 47 |
Šeš | 07:29 - 18:21 | 300 - 352 |
Sek | 07:29 - 18:21 | 300 - 352 |
AP autobusas paslaugų pranešimai
Peržiūrėkite visus 26 (iš Savivaldybės St.) atnaujinimus, įskaitant būsenos informaciją realiuoju laiku, autobusas vėlavimus, maršrutų pakeitimus, stotelių vietų pakeitimus ir bet kokius kitus paslaugų pokyčius. Gaukite 26 (Eketė) žemėlapio vaizdą realiuoju laiku ir stebėkite autobusas, kai jis juda žemėlapyje. Atsisiųskite programėlę, kad gautumėte visą AP informaciją dabar.
26 maršruto autobusas mokestis
AP 26 (Eketė) kainos gali keistis dėl kelių veiksnių. Daugiau informacijos apie AP bilietų kainas rasite Moovit programėlėje arba oficialioje AP svetainėje.
26 (AP)
Pirmas 26 autobusas maršruto sustojimas yra Savivaldybės St., o paskutinys - Eketės St.. 26 (Eketė) veikia kiekvieną dieną dienomis.
Papildoma informacija: 26 turi 16 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 22 minutes.
Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 1.5 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm AP rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Klaipėda, ir padeda rasti artimiausią 26 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 26 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.
Maršruto 26 Autobusas stebėjimas realiu laiku
Stebėkite 26 (Eketė) gyvai atnaujinamame žemėlapyje realiu laiku ir sekite jo buvimo vietą, kai jis juda tarp stotelių. Naudokite 26 autobusas stebėjimo įrankį arba AP autobusas stebėjimo programėlę ir niekada nepraleiskite savo autobusas.
Naudokite programą kaip kelionių planuotoją su AP arba kelionių planuotoją su Autobusas, kad planuotumėte maršrutą Klaipėda mieste. Kelionių planavimo priemonė rodo atnaujintus duomenis apie AP ir bet kurį autobusas, įskaitant eilutę 26, Klaipėda mieste
26 - Alternatyvūs nurodymai
AP maršrutai Klaipėda mieste
- 19 - Autobusų parkas - Jūrininkų st./ Grafikas
- 5 - Žiedo st. (Kretingos g.) - Jūrininkų st./ Grafikas
- 8 - Autobusų stotis - Jūrininkų st./ Grafikas
- 11 - Turgus - Lėbartai/ Grafikas
- 24 - Universiteto st. - Karklė - Kunkiai/ Grafikas
- 28 - Autobusų stotis - Šernų sodai/ Grafikas
- 7 - Klipščiai - Trušeliai/ Grafikas
- 27 - Akropolis - SB Tolupis - SB Aisė/ Grafikas
- 9A - Turgus - VLG/ Grafikas
- 11B - Kurėno st. - Dovilai/ Grafikas
- 15B - Ligoninės - Normantai/ Grafikas
- 5B - Lietuvninkų aikštė - Jūrininkų st./ Grafikas
- 12 - Turgus - VLG/ Grafikas
- 20 - Smeltė - Taikos pr. - Naikupės g. - Smeltė/ Grafikas
- 1 - Autobusų stotis - VLG/ Grafikas
- 34 - Naujojo Turgaus st. - Šernų sodai/ Grafikas
- 12A - Turgus - Draugystės geležinkelio stotis/ Grafikas
- 42 - Klaipėda (Naujojo Turgaus st.) - Vaiteliai - Rasa
- 8E - Ligoninės - Jūrininkų st./ Grafikas
- 40 - Klaipėda (Naujojo Turgaus st.) - Dituva/ Grafikas