קו 716
המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 716 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמ''ג/ירמיהו ומסתיים במירסקי/מינץ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 716 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ (57 תחנות)
המ''ג/ירמיהו
המ''ג/ראשון לציון
המ''ג/זכרון יעקב
המ''ג/פנים מאירות
פנים מאירות
נווה שמחה/סורוצקין
אוהל דוד/סורוצקין
מרכז סולם/סורוצקין
סורוצקין/שנירר
קרית הילד/סורוצקין
זית רענן/תורת חסד
יעקובזון/עזרת תורה
חנה
עלי הכהן/בר אילן
צפניה/נחמיה
צפניה/יחזקאל
יחזקאל/רבנו גרשום
שמואל הנביא/פישל
הרב בלוי/שמואל הנביא
הרב בלוי/אוריאל
הרב בלוי/אחינועם
ים סוף/שאול המלך
ים סוף/מעגלי הרי''ם לוין
מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא השלום והאחדות
מעגלי הרי''ם לוין/מעלות דושינסקי
מעגלי הרי''ם לוין/האדמור מצאנז
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה
האדמורים ליינער
ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר
גולדה/שלמה הלוי
צומת רמות/גולדה
הארי טרומן/גולדה מאיר
הארי טרומן/יעקב אלעזר
אבא הלל סילבר/הארי טרומן
סילבר/מורגנטאו
סילבר/שכטמן
שיבת ציון/שירת הים
רמות/מעוז
רמות/סולם יעקב
הרא''ה/ולנשטיין
הרא''ה/שדרות גולדה מאיר
הקונגרס הציוני/רקאנטי
רקאנטי/בן זאב
רקאנטי/אידלזון
רקאנטי/המשורר אצ''ג
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
מינץ/רובין
מינץ/שיף מזרח
מינץ/מירסקי
שבתאי חזקיה/קהילת אונגוואר
שבתאי חזקיה/ועד ארבע הארצות
שבתאי חזקיה/הרא''ה
ולנשטיין/הרא''ה
ולנשטיין/ועד ארבע הארצות
ולנשטיין/קהילת אונגוואר
מירסקי/מינץ
שאלות ותשובות לגבי קו 716
מתי מתחיל לפעול קו 716?
קו 716 מתחיל לפעול ב-11:20 בשישי
באיזו שעה קו 716 מפסיק לעבוד?
קו 716 מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 716?
כדי לראות מתי קו המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 716 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 716 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 716 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 716 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 716
קו 716 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 12:45 - 15:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:45 - 15:45 | 45 - 75 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 12:45 - 15:45 | 45 - 75 |
ה׳ | 12:45 - 15:45 | 45 - 75 |
ו׳ | 11:20 - 12:00 | 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל716 (מ המ''ג/ירמיהו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 716
תעריף הנסיעה ב716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
716 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 716 היא המ''ג/ירמיהו והתחנה האחרונה היא מירסקי/מינץ.
קו 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 716. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 716.
מעקב אחר קו האוטובוס 716 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 716 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 716 ב-ישראל
716 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 22 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 5 - המרכז רפואי יצחק שמיר-באר יעקב<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה/ לוח זמנים
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 832 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים