Autobusas - 90N

90N

Rautatientori-Länsi-Herttoniemi-Vuosaari (Kallvikintie)

HSL

90N autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

90N autobusas (Kryptis: Vuosaari) turi 33 stotelės išvyksta iš Rautatientori ir keliauja iki Mustalahdentie.

90N autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:00 ir baigia 23:40. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 90N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Vuosaari

Rautatientori Keskuskatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kaisaniemenpuisto Unioninkatu 43, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hakaniemi Hakaniemenranta 3, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Suvilahti Sörnäisten rantatie 31, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kulosaari Kulosaarentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Herttoniemi Hiihtomäentie 17, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Majavatie Hiihtomäentie 29, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Eränkävijäntori Rävvägen 3, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Siilitie 11 Igelkottsvägen 18, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Siilitie 13 Igelkottsvägen 13, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Meripellontie Kunnallisneuvoksentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puotilantie Puotilantie 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Venemestarintie Norvägen 19, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kaivonkatsojanpuisto Kaivonkatsojantie 16, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vedenottamontie Lekholmsvägen 11, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Iiluodontie Leikosaarentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vuosaari Svartstensgatan 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Lokitie Kallvikintie 67, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Koukkusaarentie Kallvikintie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mustalahdentie Piippuhylly 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

90N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 90N autobusas?

90N autobusas pradeda darbą 00:00 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 90N autobusas baigia darbą?

90N autobusas baigia darbą 23:40 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 90N autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Länsi-Herttoniemi-Vuosaari (Kallvikintie) Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Länsi-Herttoniemi-Vuosaari (Kallvikintie) Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

90N autobusas stotelių sąrašas

Rautatientori • Kaisaniemenpuisto • Hakaniemi • Hanasaari • Suvilahti • Kalasatama (M) • Kulosaari • Tupasaari • Kipparlahti • Herttoniemi • Herttoniemen Kirkko • Majavatie • Eränkävijäntori • Kettutie • Kettukuja • Siilitie 9 • Siilitie 11 • Siilitie 13 • Itäkeskus • Rusthollarintie • Meripellontie • Puotilantie • Rastila (M) • Venemestarintie • Kaivonkatsojanpuisto • Vedenottamontie • Iiluodontie • Vuosaari • Mosaiikkitori • Lokitie • Koukkusaarentie • Merikorttitie • Mustalahdentie

90N autobusas gatvių sąrašas

Keskuskatu • Unioninkatu 43 • Hakaniemenranta 3 • Sörnäisten rantatie 31 • Kulosaarentie • Hiihtomäentie 17 • Hiihtomäentie 29 • Rävvägen 3 • Kettutie • Kettukuja • Siilitie • Igelkottsvägen 18 • Igelkottsvägen 13 • Kunnallisneuvoksentie • Puotilantie 1 • Vuotie 4 • Norvägen 19 • Kaivonkatsojantie 16 • Lekholmsvägen 11 • Leikosaarentie • Svartstensgatan 2 • Kallvikintie 67 • Kallvikintie • Piippuhylly 2

90N autobusas tvarkaraštis

90N autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:00 - 23:40

Pirmadienis 00:00 - 23:40
Antradienis 00:00 - 23:40
Trečiadienis 00:00 - 23:40
Ketvirtadienis 00:00 - 23:40
Penktadienis 00:00 - 23:40
Šeštadienis 00:00 - 23:40
Sekmadienis 00:00 - 23:40
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 90N autobusas maršruto sustojimas yra Rautatientori, o paskutinys - Mustalahdentie. 90N (Kryptis: Vuosaari) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 90N turi 33 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 38 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 90N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 90N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

90N šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

90N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 90N autobusas?

90N autobusas pradeda darbą 00:00 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 90N autobusas baigia darbą?

90N autobusas baigia darbą 23:40 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 90N autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Länsi-Herttoniemi-Vuosaari (Kallvikintie) Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Länsi-Herttoniemi-Vuosaari (Kallvikintie) Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku