186A – Tvarkaraštis
Darbo dienomis Tvarkaraštis
Stotis | Išvykimas Nr. 1 | Išvykimas Nr. 2 | Išvykimas Nr. 3 | Išvykimas Nr. 4 | Išvykimas Nr. 5 | Išvykimas Nr. 6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Nemėžis | - | 07:37 | - | 12:30 | - | 15:50 |
Žirnių St. | 06:00 | - | 10:30 | - | 14:08 | - |
Nemėžis | - | - | 10:36 | - | 14:12 | - |
Posūkis | - | - | 10:40 | - | 14:16 | - |
1-Asis Didžiasalis | - | 07:31 | 10:42 | 12:27 | 14:18 | 15:44 |
Stauniškės | - | 07:05 | 11:17 | 11:57 | 14:44 | 15:18 |
Liepų St. | - | 07:23 | - | 12:17 | - | 15:35 |
Minsko Plentas | - | - | 10:33 | - | 14:10 | - |
Daržininkai | - | - | 10:38 | - | 14:14 | - |
2-Asis Didžiasalis | - | 07:29 | 10:44 | 12:25 | 14:20 | 15:42 |
Liepų St. | - | - | 10:53 | - | 14:27 | - |
Šiaudinė | - | - | 10:54 | - | 14:28 | - |
Kyviškės | - | - | 11:02 | - | 14:32 | - |
Verbuškės | - | - | 11:06 | - | 14:34 | - |
Kena | - | - | 11:15 | - | 14:42 | - |
Barvoniškės | - | 06:48 | - | 11:44 | - | 15:04 |
Pagojis | - | 06:50 | - | 11:46 | - | 15:06 |
Vilniaus Autobusų Stotis | - | 07:55 | 10:20 | 12:45 | 14:00 | 16:00 |
Naujosios Vilnios Sankryža | - | - | 10:46 | - | 14:22 | - |
Medelynas | - | - | 10:49 | - | 14:24 | - |
Šatrininkų Kapinės | - | 07:21 | 10:55 | 12:15 | 14:29 | 15:33 |
Veliučionys | - | 07:24 | 10:52 | 12:18 | 14:26 | - |
Kalabariškės | - | - | 11:27 | - | 14:50 | - |
Didieji Medininkai | - | 06:47 | 11:37 | 11:42 | 14:59 | 15:02 |
Vindžiūnai | 06:40 | 06:45 | 11:38 | 11:40 | 15:00 | 15:00 |
32 Kilometras | - | 06:55 | 11:29 | 11:51 | 14:52 | 15:10 |
Kyviškės | - | - | 10:59 | 12:12 | 14:31 | - |
Sadūniškės | - | - | 11:11 | - | 14:38 | - |
Kalabariškės | - | 06:57 | - | 11:52 | - | 15:12 |
Kalveliai II | - | 06:59 | 11:24 | 11:53 | 14:48 | 15:14 |
Medelynas | - | 07:26 | - | 12:20 | - | 15:38 |
Minsko Plentas | - | 07:41 | - | 12:32 | - | 15:52 |
Pagojis | - | - | 11:34 | - | 14:56 | - |
Kyviškės | - | 07:18 | - | 12:10 | - | 15:30 |
Barvoniškės | - | - | 11:35 | - | 14:57 | - |
Kena | - | 07:07 | - | 12:00 | - | 15:20 |
Pakenė | - | 07:10 | - | 12:02 | - | 15:22 |
Dvariškės II | - | 07:14 | - | 12:06 | - | 15:26 |
Šiaudinė | - | 07:22 | - | 12:16 | - | 15:34 |
Posūkis | - | 07:33 | - | 12:28 | - | 15:46 |
Pelesos St. | - | - | 10:27 | - | 14:05 | - |
Šatrininkai | - | - | 10:57 | - | 14:30 | - |
Dvariškės II | - | - | 11:08 | - | 14:36 | - |
Pakenė | - | - | 11:13 | - | 14:40 | - |
Šumskas | - | 06:53 | 11:32 | 11:48 | 14:54 | 15:08 |
Kalveliai | - | 07:03 | 11:22 | 11:55 | 14:46 | 15:16 |
Sadūniškės | - | 07:12 | - | 12:04 | - | 15:24 |
Verbuškės | - | 07:16 | - | 12:08 | - | 15:28 |
Šatrininkai | - | 07:20 | - | 12:14 | - | 15:32 |
Naujosios Vilnios Sankryža | - | 07:28 | - | 12:24 | - | 15:40 |
Daržininkai | - | 07:35 | - | 12:29 | - | 15:48 |
Žirnių St. | - | 07:44 | - | 12:34 | - | 15:54 |
Pelesos St. | - | 07:48 | - | 12:37 | - | 15:56 |
sekmadienis ir šeštadienis Tvarkaraštis
Stotis | Išvykimas Nr. 1 | Išvykimas Nr. 2 | Išvykimas Nr. 3 | Išvykimas Nr. 4 | Išvykimas Nr. 5 |
---|---|---|---|---|---|
Nemėžis | 08:37 | - | 12:30 | - | 15:20 |
Žirnių St. | - | 10:30 | - | 13:33 | - |
Nemėžis | - | 10:36 | - | 13:38 | - |
Posūkis | - | 10:40 | - | 13:42 | - |
1-Asis Didžiasalis | 08:31 | 10:42 | 12:27 | 13:44 | 15:14 |
Stauniškės | 08:05 | 11:17 | 11:57 | 14:11 | 14:46 |
Liepų St. | 08:24 | - | 12:17 | - | 15:05 |
Minsko Plentas | - | 10:33 | - | 13:36 | - |
Daržininkai | - | 10:38 | - | 13:40 | - |
2-Asis Didžiasalis | 08:29 | 10:44 | 12:25 | 13:46 | 15:12 |
Liepų St. | - | 10:53 | - | 13:53 | - |
Šiaudinė | - | 10:54 | - | 13:54 | - |
Kyviškės | - | 11:02 | - | 14:00 | - |
Verbuškės | - | 11:06 | - | 14:01 | - |
Kena | - | 11:15 | - | 14:09 | - |
Barvoniškės | 07:48 | - | 11:44 | - | 14:36 |
Pagojis | 07:50 | - | 11:46 | - | 14:38 |
Vilniaus Autobusų Stotis | 08:55 | 10:20 | 12:45 | 13:25 | 15:35 |
Naujosios Vilnios Sankryža | - | 10:46 | - | 13:48 | - |
Medelynas | - | 10:49 | - | 13:50 | - |
Šatrininkų Kapinės | - | 10:55 | 12:15 | 13:55 | 15:01 |
Veliučionys | - | 10:52 | 12:18 | 13:52 | 15:07 |
Kalabariškės | - | 11:27 | - | 14:19 | - |
Didieji Medininkai | 07:47 | 11:37 | 11:42 | 14:28 | 14:34 |
Vindžiūnai | 07:45 | 11:38 | 11:40 | 14:30 | 14:32 |
32 Kilometras | 07:55 | 11:29 | 11:51 | 14:21 | 14:41 |
Kyviškės | 08:18 | 10:59 | 12:12 | 13:58 | 14:56 |
Sadūniškės | - | 11:11 | - | 14:05 | - |
Kalabariškės | 07:57 | - | 11:52 | - | 14:42 |
Kalveliai II | 07:59 | 11:24 | 11:53 | 14:17 | 14:44 |
Medelynas | 08:26 | - | 12:20 | - | 15:08 |
Minsko Plentas | 08:41 | - | 12:32 | - | 15:23 |
Pagojis | - | 11:34 | - | 14:25 | - |
Kyviškės | 08:17 | - | 12:10 | - | 14:55 |
Barvoniškės | - | 11:35 | - | 14:26 | - |
Kena | 08:07 | - | 12:00 | - | 14:48 |
Pakenė | 08:10 | - | 12:02 | - | 14:50 |
Dvariškės II | 08:14 | - | 12:06 | - | 14:52 |
Šiaudinė | 08:22 | - | 12:16 | - | 15:03 |
Posūkis | 08:33 | - | 12:28 | - | 15:16 |
Pelesos St. | - | 10:27 | - | 13:30 | - |
Šatrininkai | - | 10:57 | - | 13:57 | - |
Dvariškės II | - | 11:08 | - | 14:03 | - |
Pakenė | - | 11:13 | - | 14:07 | - |
Šumskas | 07:53 | 11:32 | 11:48 | 14:23 | 14:40 |
Kalveliai | 08:03 | 11:22 | 11:55 | 14:15 | 14:45 |
Sadūniškės | 08:12 | - | 12:04 | - | 14:51 |
Verbuškės | 08:16 | - | 12:08 | - | 14:54 |
Šatrininkai | 08:20 | - | 12:14 | - | 14:59 |
Naujosios Vilnios Sankryža | 08:28 | - | 12:24 | - | 15:10 |
Daržininkai | 08:35 | - | 12:29 | - | 15:18 |
Žirnių St. | 08:44 | - | 12:34 | - | 15:26 |
Pelesos St. | 08:48 | - | 12:37 | - | 15:28 |
Vilniaus r. sav. Bus tvarkaraštis – 186A ()
Vilniaus r. sav. Bus tvarkaraštis, skirtas 186A maršrutui, , keleiviams pateikia patikimą tvarkaraštį. Tvarkaraštis skirtas kelionės planui iš Nemėžis stotis iki Pelesos St. stotis, tačiau tvarkaraštis gali būti atnaujintas dėl įvairių priežasčių.
Galite pasiekti internetinį tvarkaraštį realiuoju laiku arba peržiūrėti spausdinamą Bus tvarkaraščio versiją. Suplanuokite kelionę pagal šiandienos, rytojaus, darbo dienų ar savaitgalio tvarkaraštį pagal mūsų patikimą ir naujausią Vilniaus r. sav. tvarkaraštį. Atnaujiname 186A tvarkaraštį, nuo Nemėžis iki Pelesos St., kasdien vidurnaktį.