קו 316
ראשון לציון←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 316 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 316 (ראשון לציון←רמת גן) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ראשל''צ/רציפים ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 316 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←רמת גן (25 תחנות)
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
גולדה מאיר/הסיתוונית
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
המכללה למינהל/מוטה גור
יגאל אלון/ראם
ירושלים/האחד עשר
ירושלים/דוד הראובני
ירושלים/בלפור
אחד העם/הרב שלום סיבהי
פינסקר/הרב קוק
פינסקר/חב"ד
דרך המכבים/פריימן
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב בן יעקב/בר יוחאי
נחמיה/עזרא
נחמיה/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דסלר
חזון אי''ש/רבנו תם
הרב שך/הרב קוטלר
חשב סופר/הרב שך
סוקולוב/אבן גבירול
אבו חצירא/הרב פתאיה
אבו חצירא/הקישון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 316
מתי מתחיל לפעול קו 316?
קו 316 מתחיל לפעול ב-11:40 בשישי
באיזו שעה קו 316 מפסיק לעבוד?
קו 316 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 316?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 316 (ראשון לציון←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←רמת גן (ראשון לציון←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 316 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 316 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 316 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 316 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 316
קו האוטובוס 316, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ב׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ג׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ד׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ה׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ו׳ | 11:40 - 14:30 | 170 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל316 (מ ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 316 (ראשון לציון←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 316
תעריף הנסיעה ב316 (ראשון לציון←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
316 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 316 היא ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 316 (ראשון לציון←רמת גן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 316. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 316.
מעקב אחר קו האוטובוס 316 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 316 (ראשון לציון←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 316 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 316 ב-ישראל
316 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 102 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 951 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-1#/ לוח זמנים
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 32 - דרך התבלינים/דודאים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 7א - קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים<->מלון דיפלומט-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 14 - תחנה תפעולית/שדרות פנחס בן דוד קפרא-רחובות<->פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 988 - הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2א/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים
- 163 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 414 - קניון איילון-בני ברק<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 552 - מלון יפה נוף-ערד<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 5 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים