קו 45
אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 45 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 45 (אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בת. רכבת בנימינה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 45 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה (24 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כביש 65/צומת אום אל פחם
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסעף מי עמי
צומת משטרת עירון
צומת ערערה
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
צומת מנשה לדרום
צומת כרכור
המייסדים/נעורים
המייסדים/תלפיות
המייסדים/אחוזה
דרך הבנים/המייסדים
דרך הבנים/השופטים
דרך הבנים/יוסף קארו
דרך הבנים/דרך משמרות
בית ספר אלישבע/דרך הבנים
דרך הנדיב/דרך הבנים
צומת איטונג
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
צומת עדה
ת. רכבת בנימינה
שאלות ותשובות לגבי קו 45
מתי מתחיל לפעול קו 45?
קו 45 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 45 מפסיק לעבוד?
קו 45 מפסיק לפעול ב-09:10 בשישי
מתי מגיע קו 45?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 45 (אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה (אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 45 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 45 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 45 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 45 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 45
קו האוטובוס 45, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 17:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 17:45 | 30 |
ב׳ | 05:15 - 17:45 | 30 |
ג׳ | 05:15 - 17:45 | 30 |
ד׳ | 05:15 - 17:45 | 30 |
ה׳ | 05:15 - 17:45 | 30 |
ו׳ | 05:40 - 09:10 | 25 - 90 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל45 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 45 (אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 45
תעריף הנסיעה ב45 (אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
45 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 45 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בנימינה.
קו 45 (אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 45. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 45.
מעקב אחר קו האוטובוס 45 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 45 (אום אל-פחם←בנימינה-גבעת עדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 45 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 45 ב-ישראל
45 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11/ לוח זמנים
- 9א - ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-21/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 1 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים