קו 558
ערד←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 558 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 558 (ערד←רמת גן) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל במלון יפה נוף ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 558 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ערד←רמת גן (31 תחנות)
מלון יפה נוף
מואב/לשם
מואב/נוף
מואב/הגלעד
יהודה/הספורט
יהודה/המכבים
ירושלים/אלעזר בן יאיר
ירושלים/שמעון
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
הקנאים/חרוב
תלמוד תורה/עוזיהו
יהודה/חן
צומת ערד
אזור תעשיה ערד
מחלף שעריה למערב
ז'בוטינסקי /דרך בר אילן
צומת גבעת שמואל
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
עזרא/הרב כהנמן
נחמיה/עזרא
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 558
מתי מתחיל לפעול קו 558?
קו 558 מתחיל לפעול ב-00:00 בשישי
באיזו שעה קו 558 מפסיק לעבוד?
קו 558 מפסיק לפעול ב-14:05 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 558?
כדי לראות מתי קו ערד←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ערד←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 558 (ערד←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ערד←רמת גן (ערד←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 558 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 558 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 558 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 558 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 558
קו 558 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 20:55 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:15 - 14:05 | 5 - 30 |
ב׳ | 20:55 - 23:30 | - |
ג׳ | 00:30 - 23:00 | 10 |
ד׳ | 08:45 - 23:00 | 75 - 330 |
ה׳ | 08:45 - 23:00 | 75 - 330 |
ו׳ | 00:00 - 14:05 | 5 - 45 |
ש׳ | 20:55 - 23:30 | - |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל558 (מ מלון יפה נוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 558 (ערד←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 558
תעריף הנסיעה ב558 (ערד←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
558 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 558 היא מלון יפה נוף והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 558 (ערד←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 558. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 558.
מעקב אחר קו האוטובוס 558 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 558 (ערד←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 558 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 558 ב-ישראל
558 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 10 - האומן/ברעם-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 988 - הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2א/ לוח זמנים
- 82 - שד.חטיבת גולני/החורב-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 957 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-1#
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים