קו 56א
באר שבע←דימונה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 56א (באר שבע←דימונה) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בשוק עירוני.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←דימונה (45 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם
צומת יצחק מצליח
אזור תעשיה עמק שרה
שדרות יגאל אלון/הכשרת היישוב
שדרות יגאל אלון/צאלים
צומת שרה/כביש 25
מסעף שגב שלום/כביש 25
מסעף נבטים/כביש 25
מסעף ח'שם זנה
בית פלט/אבו קוידר
בית פלט/אל אעסם
בית פלט/אל משאש
ערוער/מערב
צומת ערערה בנגב/כביש 25
אום רתאם א
אום רתאם ב
קסר א סיר
צומת דימונה ירוחם
פרץ סנטר /כביש 25
שדרות אריאל שרון/כביש 25
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/הנרי מלכה
שדרות אריאל שרון/מצדה
יגאל אלון/מרכז מסחרי
מ''ד מעפילים/דאר
בן גוריון/בית המשפט
בן גוריון/בית ספר בן עטר
המעפיל/בן גוריון
המעפיל/השלווה
השלווה/המעפיל
השלווה/מרחבים
מרחבים/הרב חיים פינטו
אל נקווה/חיים פינטו
הרב חיים פינטו/יהודה לוי
מרחבים/הבעל שם טוב
סטרומה/גולדה מאיר
גולדה מאיר/ההגנה
גולדה מאיר/המעפיל
המעפיל/מבצע עובדה
העצמאות/הפלמ''ח
העצמאות/הרצל
הרצל/מ.כיתן
שוק עירוני
שאלות ותשובות לגבי קו 56א
מתי מתחיל לפעול קו 56א?
קו 56א מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי
באיזו שעה קו 56א מפסיק לעבוד?
קו 56א מפסיק לפעול ב-23:10 ברביעי
מתי מגיע קו 56א?
כדי לראות מתי קו באר שבע←דימונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←דימונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56א (באר שבע←דימונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←דימונה (באר שבע←דימונה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 56א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56א
קו 56א פועל בימי חול. שעות הפעילות הן: 22:00 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 22:00 - 23:50 | 40 - 70 |
ב׳ | 22:00 - 23:50 | 40 - 70 |
ג׳ | 23:10 - 23:50 | 40 |
ד׳ | 00:00 - 23:10 | 70 |
ה׳ | 22:00 - 23:50 | 40 - 70 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 40 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל56א (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56א (באר שבע←דימונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56א
תעריף הנסיעה ב56א (באר שבע←דימונה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
56א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 56א היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא שוק עירוני.
קו 56א (באר שבע←דימונה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56א.
מעקב אחר קו האוטובוס 56א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56א (באר שבע←דימונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 42 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 904 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 2 - הכלניות/הרקפות-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#באר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 795 - דרך צרפת/דרייפוס-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 17 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים