קו 57
טמרה←כרמיאל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 57 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 57 (טמרה←כרמיאל) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביר אלטירה כניסה ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 57 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טמרה←כרמיאל (40 תחנות)
ביר אלטירה כניסה
כיכר אלמעסרה
אלקודס/א שוק אל בלדי
אל קודס/בנק לאומי
כיכר השעון
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
מסגד אלרחמה
בלאט א דאמון
אלסעבה/אלמלכ סולימאן
ח'לית אלג'זאל
בית ספר אלשריף ד
ח'לית שריף/יציאה
כאבול/כניסה מערבית
מועצה מקומית
בית מרקחת
בית מרקחת השלום
מוקד חירום רפואי
בנק ערבי
בנק מרכנתיל
צומת יבור
מסעף יסעור
מסעף אחיהוד
צומת אחיהוד
פארק תעשיות/בר לב
צומת צורית
צומת מג'ד אל כרום מערב
מסעף מג'ד אל-כרום מרכז
כביש 85/מג'ד אל כרום מזרח
צומת כרמיאל מערב
נשיאי ישראל/אורט בראודה
נשיאי ישראל/דרך השלום
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/מורד הגיא
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
קופת חולים/נשיאי ישראל
נשיאי ישראל/חבצלת
נשיאי ישראל/איריס
נשיאי ישראל/פארק אופירה
נשיאי ישראל/הדקל
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 57
מתי מתחיל לפעול קו 57?
קו 57 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 57 מפסיק לעבוד?
קו 57 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 57?
כדי לראות מתי קו טמרה←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טמרה←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 57 (טמרה←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טמרה←כרמיאל (טמרה←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 57 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 57 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 57 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 57 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 57
קו 57 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:55 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 20:00 | 30 - 75 |
ב׳ | 05:55 - 20:00 | 30 - 75 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:55 - 20:00 | 30 - 75 |
ה׳ | 05:55 - 20:00 | 30 - 75 |
ו׳ | 06:35 - 14:30 | 28 - 85 |
ש׳ | 17:00 - 20:00 | 40 - 80 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל57 (מ ביר אלטירה כניסה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 57 (טמרה←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 57
תעריף הנסיעה ב57 (טמרה←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
57 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 57 היא ביר אלטירה כניסה והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 57 (טמרה←כרמיאל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 57. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 57.
מעקב אחר קו האוטובוס 57 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 57 (טמרה←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 57 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 57 ב-ישראל
57 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 4 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->צומת עכו דרום-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 58 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אבו סנאן סולטאן באשא ו-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 281 - מסעף סאסא-הגליל העליון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ם/ לוח זמנים
- 255 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בית מרקחת-כאבול-1ז/ לוח זמנים
- 322 - כיכר גיתה-גיתה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 294 - מסעף מעלות צפון-מעלות תרשיחא<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-11
- 50 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-1#/ לוח זמנים
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 2א - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אשפרעם ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#מכמנים ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - עירייה-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#מעלות-תרשיחא ↔ נהרייה/ לוח זמנים
- 979 - צומת מירון-מרום הגליל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 16 - בית ג'ן 1-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים