קו 582
מודיעין עילית←רכסים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 582 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 582 (מודיעין עילית←רכסים) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים בבית ספר אוהל שרה/הרקפות.
לוח הזמנים לקו 582 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:15. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 582 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←רכסים (20 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
מחלף יגור
צומת כפר חסידים/כביש 762
מסעף כפר חסידים
מעון נווה רם/הרקפות
הכלניות/הרקפות
הכלניות/מדרשים
הכלניות/בני תורה
הכלניות/בני תורה
האירוסים/תמר
האירוסים/נורית
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/הכלניות
הרקפות/הרמונים
הרימונים/האלונים
הרימונים/האורנים
מועצה מקומית/הרימונים
הרקפות/דרך שרה
בית ספר אוהל שרה/הרקפות
שאלות ותשובות לגבי קו 582
מתי מתחיל לפעול קו 582?
קו 582 מתחיל לפעול ב-14:15 בשישי
באיזו שעה קו 582 מפסיק לעבוד?
קו 582 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 582?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←רכסים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←רכסים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 582 (מודיעין עילית←רכסים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←רכסים (מודיעין עילית←רכסים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 582 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 582 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 582 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 582 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 582
קו 582 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 14:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל582 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 582 (מודיעין עילית←רכסים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 582
תעריף הנסיעה ב582 (מודיעין עילית←רכסים) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
582 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 582 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא בית ספר אוהל שרה/הרקפות.
קו 582 (מודיעין עילית←רכסים) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 582. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 582.
מעקב אחר קו האוטובוס 582 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 582 (מודיעין עילית←רכסים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 582 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 582 ב-ישראל
582 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 347 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 5 - אבי עזרי/מסוף-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים