קו 599
פתח תקווה←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 599 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 599 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) יש 74 תחנות. מסלול הקו מתחיל בספורטק/הרב עובדיה יוסף ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 599 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←תל אביב-יפו (74 תחנות)
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
דרך מנחם בגין/השופר
ספרייה/מנחם בגין
דרך מנחם בגין/ויינברגר
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך בגין/אברהם ריין
צפת/שבט דן
צפת/שבט בנימין
צפת/הרב אלבז
צפת/טבריה
טבריה/צפת
טבריה/שבט בנימין
טבריה/עזרא ונחמיה
מרכז שיטור/עזרא ונחמיה
עד''ש שפיק/קופ''ח
שלום צלח/שפיק
שלום צלח/הרב אלקלעי
הרב עובדיה יוסף/שלום צלח
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
צומת סירקין/הרב עובדיה יוסף
אלעזר פרידמן/עין גנים
בי''ס ברנר/עין גנים
מחנה יהודה/עין גנים
יחיאל מיכל פינס/אורלנסקי
יחיאל מיכל פינס/רוטשילד
העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל
העצמאות/מרכז פיס
העצמאות/דיקר
כיכר קובלנץ/העצמאות
העצמאות/ויצמן
העצמאות/משה דוד מייזנר
העצמאות/כיכר קפלנסקי
כיכר יפה נוף
דרך יצחק רבין/העצמאות
מחלף אונו/כביש 471
כביש 471/זבוטינסקי
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
אלוף שדה/כביש 4
אלוף שדה/הירדן
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
אלוף שדה/כורזין
דרך השלום/המאבק
דרך השלום/דרך הטייסים
דרך השלום/דרך יצחק רבין
בית העלמין/דרך השלום
דרך השלום/תוצרת הארץ
דרך השלום/יגאל אלון
ת. רכבת השלום
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/החשמונאים
דרך מנחם בגין/המלאכה
ת.רק''ל קרליבך/דרך מנחם בגין A
ת.רק''ל אלנבי/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/הרכבת
חברת החשמל/דרך מנחם בגין
דרך בגין/אלנבי
דרך יפו/נחלת בנימין
הרצל/יהודה הלוי
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית/הכרמל
הירקון/עזרא הסופר
הירקון/אלנבי
הירקון/טרומפלדור
חוף בוגרשוב/הירקון
חוף פרישמן
הירקון/עם ישראל חי
הירקון/ארלוזורוב
ז'בוטינסקי/בן יהודה
בן יהודה/ז'בוטינסקי
בן יהודה/שד' נורדאו
עירוני ה'/בן יהודה
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 599
מתי מתחיל לפעול קו 599?
קו 599 מתחיל לפעול ב-22:45 בשני, חמישי, שבת
באיזו שעה קו 599 מפסיק לעבוד?
קו 599 מפסיק לפעול ב-23:45 בשני, חמישי, שבת
מתי מגיע קו 599?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 599 (פתח תקווה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←תל אביב-יפו (פתח תקווה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 599 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 599 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 599 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 599 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 599
קו 599 פועל בשני, חמישי, שבת. שעות הפעילות הן: 22:45 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 22:45 - 23:45 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 22:45 - 23:45 | 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:45 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל599 (מ ספורטק/הרב עובדיה יוסף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 599 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 599
תעריף הנסיעה ב599 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
599 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 599 היא ספורטק/הרב עובדיה יוסף והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 599 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) פועל בשני, חמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 599. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 599.
מעקב אחר קו האוטובוס 599 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 599 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 599 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 599 ב-ישראל
599 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 40 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->רבדים-רבדים-1#/ לוח זמנים
- 83א - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->שיטה/שיקמה-שדי חמד-11/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 17א - דרך מנחם בגין/החציר-גן יבנה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 356 - קניון איילון-בני ברק<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 62 - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 84א - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-22/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->בן ציון גליס/הבורסקאי-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 36 - שדרות הבנים/השקד-שתולים<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 20 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 47 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 2 - מסוף הריביירה-אשדוד<->בניין צים/דרך תל מור-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 89 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-10/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 30 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->וייצמן/הרמב''ם-גדרה-1#
- 10 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-3#/ לוח זמנים