קו 62
בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 62 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 62 (בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן ציון גליס/צבי ברגמן ומסתיים בבלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 62 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב (32 תחנות)
בן ציון גליס/צבי ברגמן
בן ציון גליס/דרך החיים
בן ציון גליס/רבניצקי
בן ציון גליס/הרכב
גליס/הרב פינטו מסעוד אשר
צומת סגולה למזרח/כביש 40
צומת גנים/הרב הרצוג
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
שטמפפר/משטרה
שטמפפר/בר כוכבא
שוק עירוני/ברון הירש
רוטשילד/הרב אילוביצקי
רוטשילד/ביל''ו
רוטשילד / פרנקפורטר
קופת חולים/רוטשילד
רוטשילד/יהוד
רוטשילד/פיארברג
מיכל לייב כץ/שלום קלוקר
מרכז רפואי השרון/מיכל לייב כץ
הנשיאים / יטקובסקי אחים
טרומפלדור/דגל ראובן
קופ''ח/דגל ראובן
דגל ראובן / וייצמן
דגל ראובן/בן גוריון
חטיבת ביניים עלומים/דגל ראובן
קפלן/דגל ראובן
חווה חקלאית/קפלן
קפלן/ארלוזורוב
בי''ח שניידר/קפלן
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
שאלות ותשובות לגבי קו 62
מתי מתחיל לפעול קו 62?
קו 62 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 62 מפסיק לעבוד?
קו 62 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 62?
כדי לראות מתי קו בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 62 (בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב (בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 62 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 62 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 62 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 62 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 62 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
לוח זמנים של קו 62
קו 62 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:10 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:50 | 15 |
ב׳ | 05:10 - 23:50 | 15 - 20 |
ג׳ | 00:10 - 23:55 | 30 |
ד׳ | 00:10 - 23:50 | 15 |
ה׳ | 00:10 - 23:50 | 15 |
ו׳ | 00:10 - 16:30 | 10 - 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל62 (מ בן ציון גליס/צבי ברגמן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 62 (בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 62
תעריף הנסיעה ב62 (בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
62 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 62 היא בן ציון גליס/צבי ברגמן והתחנה האחרונה היא בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
קו 62 (בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 62. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 62.
מעקב אחר קו האוטובוס 62 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 62 (בן ציון גליס/צבי ברגמן←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 62 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 62 ב-ישראל
62 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 313 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 17א - דרך מנחם בגין/החציר-גן יבנה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 36 - שדרות הבנים/השקד-שתולים<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 12א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 349 - אזור התעשייה-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 20 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 73 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 27 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 13 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 10 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 2א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 281 - מסוף הריביירה-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים