18-111 Linje
Bindal Harangsfjord
Nordland fylkeskommune
Nordland fylkeskommune 18-111 ferje Rutetabell og stopp (Oppdatert)
18-111 ferje (Terråk) har 6 stasjoner som går fra Harangsfjord Hurtigbåtkai og slutter på Terråk Hurtigbåtkai.
18-111 ferje tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:10. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 18-111 ferje stasjoner under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Terråk (6 stopp)
Harangsfjord Hurtigbåtkai
Skotnes Hurtigbåtkai
Bindalseidet Hurtigbåtkai
Hildring Hurtigbåtkai
Øksningøy Hurtigbåtkai
Terråk Hurtigbåtkai
18-111 FAQ
Når begynner 18-111 ferje å operere?
18-111 ferje starter å operere klokken 07:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 18-111 ferje å gå?
18-111 ferje slutter å operere klokken 07:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 18-111 ferje?
Når kommer Bindal Harangsfjord ferje? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Bindal Harangsfjord ferje som er nærmest din plassering.
Er det en 18-111 ferje stasjon i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 18-111 ferje stasjon.
18-111 ferje Rutetabell
18-111 ferje rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:10 | Engangstur |
ti. | 07:10 | Engangstur |
on. | 07:10 | Engangstur |
to. | 07:10 | Engangstur |
fr. | 07:10 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Nordland fylkeskommune ferje Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 18-111 (fra Harangsfjord Hurtigbåtkai), inkludert sanntidsinformasjon, ferje-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 18-111 (Terråk) og følg ferje mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Nordland fylkeskommune-informasjon nå.
18-111 linje ferje billettpris
Nordland fylkeskommune 18-111 (Terråk) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Nordland fylkeskommune, sjekk Moovit-appen eller Nordland fylkeskommune sin offisielle nettside.
18-111 (Nordland fylkeskommune)
Det første stoppet på 18-111 ferje ruten er Harangsfjord Hurtigbåtkai og siste stopp er Terråk Hurtigbåtkai. 18-111 (Terråk) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 18-111 har 6 stasjoner og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 25 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Nordland fylkeskommune foreslåtte ruter, ferje i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 18-111 ferje stasjoner i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og ferje rutetabell for 18-111 ferje til å ta med på reisen.
Linje 18-111 sanntid ferje tracker
Spor linje 18-111 (Terråk) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 18-111 ferje tracker eller en live Nordland fylkeskommune ferje trackerapp slik at du aldri blir for sen til ferje.
Bruk appen som turplanlegger for Nordland fylkeskommune eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Nordland fylkeskommune og eventuelle ferje, inkludert linje 18-111, i Norge
18-111 - Alternative Veibeskrivelser
Nordland fylkeskommune linjer i Norge
- 18-344 - Stokkvågen - Onøy - Sleneset - Lovund/ Timeplan
- 18-611 - Skarberget - Bognes/ Timeplan
- 18-193 - Lurøy/ Timeplan
- 18-444 - Sund - Horsdal - Sørarnøy/ Timeplan
- 18-414 - Jektvik - Kilboghamn/ Timeplan
- 18-142 - Brønnøysund-Sauren-Stortorgnes/ Timeplan
- 18-336 - Nesna - Nesnaøyene/ Timeplan
- 18-581 - Drag-Kjøpsvik/ Timeplan
- 18-732 - Melbu - Fiskebøl/ Timeplan
- 18-192 - Stokkvågen - Træna/ Timeplan
- 18-115 - Vennesund - Holm/ Timeplan
- 18-421 - Forøy - Ågskardet/ Timeplan
- 18-413 - Kilboghamn-Melfjordbotn/ Timeplan
- 18-539 - Bodø-Væran/ Timeplan
- 18-751 - Svolvær - Skrova - Skutvik/ Timeplan
- 18-191 - Helgelandspendelen/ Timeplan
- 18-171 - Søvik - Herøy/ Timeplan
- 18-538 - Festvåg - Misten/ Timeplan
- 18-773 - Reinefjorden/ Timeplan
- 18-159 - Sandnessjøen-Brønnøysund/ Timeplan