18-111 - Terråk Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Harangsfjord Hurtigbåtkai | 07:10 |
Skotnes Hurtigbåtkai | 07:14 |
Bindalseidet Hurtigbåtkai | 07:25 |
Hildring Hurtigbåtkai | 07:29 |
Øksningøy Hurtigbåtkai | 07:32 |
Terråk Hurtigbåtkai | 07:35 |
Nordland fylkeskommune Ferry timeplan - 18-111 (Terråk)
Nordland fylkeskommune Ferry timeplan for 18-111 ruten, Terråk, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Harangsfjord Hurtigbåtkai stasjon til Terråk Hurtigbåtkai stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Ferry timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Nordland fylkeskommune timeplan.