1953 Linje
Skolebusser Tvedestrand
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 1953 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
1953 buss (Songe - Røysland) har 16 stopp som går fra Lyngmyrhallen og slutter på Røysland.
1953 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:05. Driftsdager denne uken: mandag, onsdag, torsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 1953 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Songe - Røysland (16 stopp)
Lyngmyrhallen
Albukjær
Tjennaparken
Fjærkleivene
Bergsmyr
Amtmannsvingen
Tveitehallingene
Sandvad
Lunde Gård
Lundeslettene
Sundsbekkdalen
Torsgate
Songe Frikirken
Songe
Bråtane
Røysland
1953 FAQ
Når begynner 1953 buss å operere?
1953 buss starter å operere klokken 14:05 på mandag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 1953 buss å gå?
1953 buss slutter å operere klokken 14:05 på mandag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 1953 buss?
Når kommer Skolebusser Tvedestrand buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skolebusser Tvedestrand buss som er nærmest din plassering.
Er det en 1953 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 1953 buss stopp.
1953 buss Rutetabell
1953 buss rute opererer på mandag, onsdag, torsdag, fredag. Normale opereringstider: 14:05
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:05 | Engangstur |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 14:05 | Engangstur |
to. | 14:05 | Engangstur |
fr. | 14:05 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 1953 (fra Lyngmyrhallen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 1953 (Songe - Røysland) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
1953 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 1953 (Songe - Røysland) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
1953 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 1953 buss ruten er Lyngmyrhallen og siste stopp er Røysland. 1953 (Songe - Røysland) opererer mandag, onsdag, torsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 1953 har 16 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 26 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 1953 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 1953 buss til å ta med på reisen.
Linje 1953 sanntid buss tracker
Spor linje 1953 (Songe - Røysland) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 1953 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 1953, i Norge
1953 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 228 - Egilstad-Rovedal-Øvsteland-/ Timeplan
- 2258 - Kristiansand - Søgne vgs/ Timeplan
- 102 - Tromøy Øst-Arendal-Rykene/ Timeplan
- N110 - Jovannslia-Arendal-Stoa-Myra/ Timeplan
- 881T - Liknes-Kvinlog-Fjotland-Liknes/ Timeplan
- N110 - 110 nattbuss/ Timeplan
- 209 - Furulunden-Skjebstad-Øvrebyen/ Timeplan
- 158B - Bestillingstransport/ Timeplan
- 1920 - Skolebusser Asdal og Rykene/ Timeplan
- 211 - Skoleruter Holum sk/ Timeplan
- 158 - Arendal-Holt-Tvedestrand/ Timeplan
- 243 - Snartemo-Byremo/ Timeplan
- 253 - Liknes - Kvinlog/ Timeplan
- A25 - Kristiansand - Mjåvann/ Timeplan
- 56 - Rona - Odderhei/ Timeplan
- 2107 - Steinsland - Venneslahallen/ Timeplan
- 31 - Kvadraturen - Sødal -Vennesla/ Timeplan
- 2106 - Kvarstein skole/ Timeplan
- 12 - Kjos haveby - Justvik/ Timeplan
- 218 - Skoleruter Lindesnes kommune/ Timeplan