1955 Linje
Agder Kollektivtrafikk AS 1955 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
1955 buss (Lia) har 5 stopp som går fra Bråtenkrysset og slutter på Lia.
Velg hvilken som helst 1955 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Lia (5 stopp)
Bråtenkrysset
Harekjærveien
Bjorvatn
Takseråskrysset
Lia
1955 FAQ
Når begynner 1955 buss å operere?
1955 buss starter å operere klokken 11:40 på mandag, onsdag.
Når slutter 1955 buss å gå?
1955 buss slutter å operere klokken 14:50 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når ankommer 1955 buss?
Når kommer Lia Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lia Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Agder Kollektivtrafikk AS 1955 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag?
1955 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 1955 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 1955 buss stopp.
1955 buss Rutetabell
1955 buss rute drifter på mandag til onsdag. Ordinære rutetider: 11:40 - 14:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 11:40 - 14:50 | 190 |
ti. | 14:50 | Engangstur |
on. | 11:40 - 14:50 | 190 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 1955 (fra Bråtenkrysset), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 1955 (Lia) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
1955 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 1955 (Lia) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
1955 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 1955 buss ruten er Bråtenkrysset og siste stopp er Lia. 1955 (Lia) opererer mandag, tirsdag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 1955 har 5 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 10 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 1955 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 1955 buss til å ta med på reisen.
Linje 1955 sanntid Buss tracker
Spor linje 1955 (Lia) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 1955 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 1955, i Norge
1955 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 2104 - Homstean/Stallemo - Skarpengl./ Timeplan
- 51 - Kvadraturen - Andøya/ Timeplan
- 36X - Kristiansand - Tveit
- 210 - Mandal - Møll - Dølebru
- 253 - Liknes - Kvinlog/ Timeplan
- 884 - Flekkefjord - Gyland - Tonstad/ Timeplan
- 2119 - Andøya - Sjøstrand skole/ Timeplan
- M4 - Hellemyr - Tømmerstø/ Timeplan
- 110 - Jovannslia-Arendal-Stoa-Myra/ Timeplan
- 881T - Liknes-Kvinlog-Fjotland-Liknes/ Timeplan
- 586T - Flekkerøy-Vågsbygd-Kr.sand
- 2101 - Vestbygda/Kile - Eikeland/ Timeplan
- 13 - Lokalbuss Grimsmyra - Lund/ Timeplan
- 138 - Høvåg sk-Ulvøysund-Skottevig/ Timeplan
- 1972 - Skulebussar Setesdal vgs
- 163 - Risør-Krana/ Timeplan
- 203 - Mandal-Vigeland-Lindesnes/ Timeplan
- 235 - Lyngdal-Korshavn/ Timeplan
- 145 - Grimstad-Rønnes
- 588T - Ytre Randesund-Kongsgård II-Kr