203 Linje
Mandal-Vigeland-Lindesnes
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 203 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
203 buss (Spangereid) har 32 stopp som går fra Vigeland V/Kulturhus og slutter på Lillehavn Kryss.
203 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 15:32. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 203 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Spangereid (32 stopp)
Vigeland V/Kulturhus
Ytre Haven
Rødberg Nord
Rødberg
Rødberg Syd
Snik Nord
Snik
Mørkesdal
Navarsund
Furuholmen
Lohnestranda
Lohne Øst
Lohne
Lysestøl Vigeland
Opshus
Svennevik
Reme
Remesvik
Njervesanden
Njerve
Hølleskaret
Båly Kryss
Spangereid
Spangereid Skole
Gare Snuplass
Trones
Ramsland
Ramsland Syd
Flatebø
Goksem
Fjellskår
Lillehavn Kryss
203 FAQ
Når begynner 203 buss å operere?
203 buss starter å operere klokken 11:32 på onsdag.
Når slutter 203 buss å gå?
203 buss slutter å operere klokken 15:32 på mandag, fredag.
Når ankommer 203 buss?
Når kommer Mandal-Vigeland-Lindesnes buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Mandal-Vigeland-Lindesnes buss som er nærmest din plassering.
Er det en 203 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 203 buss stopp.
203 buss Rutetabell
203 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 15:32
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 15:32 | Engangstur |
ti. | 14:25 - 16:32 | 127 |
on. | 11:32 - 16:32 | 72 - 123 |
to. | 14:25 - 16:32 | 127 |
fr. | 15:32 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 203 (fra Vigeland V/Kulturhus), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 203 (Spangereid) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
203 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 203 (Spangereid) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
203 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 203 buss ruten er Vigeland V/Kulturhus og siste stopp er Lillehavn Kryss. 203 (Spangereid) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 203 har 32 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 56 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 203 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 203 buss til å ta med på reisen.
Linje 203 sanntid buss tracker
Spor linje 203 (Spangereid) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 203 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 203, i Norge
203 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 133 - Birkeland-Lillesand/ Timeplan
- N3 - Slettheia-Søm/ Timeplan
- 157 - Åmli-Svenes/ Timeplan
- 2265 - Skoleruter Flekkefjord/ Timeplan
- M3 - Slettheia - Søm/ Timeplan
- 2181 - Nodelandsheia - Birkelid/ Timeplan
- 1940 - Skolebusser Eide og Holvika/ Timeplan
- 1910 - Skolebusser Sam Eyde vgs/ Timeplan
- 36 - Birkeland-Tveit-Kristiansand/ Timeplan
- 212 - Holum sk-Gjervollstad-Skadberg/ Timeplan
- M4 - Hellemyr - Tømmerstø/ Timeplan
- 2176 - Rosseland - Tunnballen skole/ Timeplan
- 252 - Liknes - Knaben/ Timeplan
- N101 - Eydehavn-Arendal-Grimstad S/N/ Timeplan
- 244 - Skoleruter Hægebostad/ Timeplan
- 234 - Røyskår - Lyngdal/ Timeplan
- 213 - Leirkjær-Spetteland-Holum/ Timeplan
- 586T - Flekkerøy-Vågsbygd-Kr.sand/ Timeplan
- 111 - Sykehuset-Arendal-Solåsen/ Timeplan
- 2102 - Røyknes - Eikeland skole/ Timeplan