קו 2
בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים שמואל הרופא ומסתיים בז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר (24 תחנות)
בית חולים שמואל הרופא
הבנים/דיזינגוף
דיזנגוף/איילה
איילה/שחף
מרכז בריאות/יצחק רבין
ת. רכבת באר יעקב/דרך החיים
יהלום/ברקת
יהלום/ישפה
ספיר/חושן
אודם/חושן
ספיר/לשם
מרכז מסחרי/קרן היסוד
הרב קוק/קרן היסוד
אליהו/הרב קוק
שדרות יצחק שמיר/עמק
גיא/שדרות יצחק שמיר
שדות/עומר
שדות/עומר
שדרות יצחק שמיר/קציר
טיילת חתני פרס ישראל/נעומי שמר
הירדן/הערבה
ישיבת פוניבז/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/נחום
ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו האוטובוס 2, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:50 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 23:40 | 30 - 42 |
ב׳ | 05:50 - 23:40 | 30 - 42 |
ג׳ | 07:30 - 23:30 | 60 - 90 |
ד׳ | 05:50 - 23:40 | 30 - 42 |
ה׳ | 05:50 - 23:40 | 30 - 42 |
ו׳ | 05:50 - 14:45 | 25 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ בית חולים שמואל הרופא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
2 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 2 היא בית חולים שמואל הרופא והתחנה האחרונה היא ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר.
קו 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (בית חולים שמואל הרופא←ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 39 - מועויאה/מרכז-בסמ''ה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 154 - המרכבה/הבנאי-חולון<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים